×

Penthouse Luksoz Per Shitje

Info Prona

Prane Stadiumit Qemal Stafa, zona me e privilegjuar e Tiranes, Shitet Penthouse Super Luksoz.

Prona ka nje siperfaqe totale prej 270 m2, nga keto 200 m2 jane siperfaqe e brendshme dhe 70 m2 verande me nje pamje fantastike nga Mali i Dajtit.

Organizmi i tij vijon si me poshte: 3 dhoma gjumi, nje sallon te madh , kuzhina e vecuar dhe me te gjitha kushtet dhe elektroniken moderne, 3 tualete dhe nje verande te madhe. Apartamenti eshte i mobiluar dhe cdo mobilje eshte luksoze.

Kualiteti i te jetuarit ne kete apartament i kalon pritshmerite tona. Ate cfare e ben unike eshte privatesia e tij, ndodhet ne katin e 9  dhe ne katin -1 ndodhet gjithashtu nje post parkimi.

Nese kjo eshte prona e duhur qe po kerkonit, na kontakoni qe ta shikoni nga afer.

 

Kontakto Ardin per me shume informacion: +355696023888

Adresa: Stadiumi Qemal Stafa

Çmimi: 685 000€

Kati: 9

Dhomat: 3

Tualete: 3

Sipërfaqe: 270m2

Listing Realtor
Ardi Ymaj

Real Estate Broker

Kontakto agjentin