×

St. Qemal Stafa, Shitet Apartament 2+1

Info Prona

Apartamenti per shitje ndodhet prane St. Qemal Stafa, ne katin e 3 te nje pallati te ri.

Siperfaqja totale e Apartamentit eshte 125 m2 dhe organizohet ne: 1 sallon, kuzhina, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe nje ballkon me nje pamje terheqese.

Ndertesa ku ndodhet apartamenti ndodhet ne rruge kryesore dhe ofron nje siguri dhe administrim shume te larte. Gjithashtu zona ofron facilitete te shumta.

Apartamenti eshte totalisht i investuar dhe eshte nje mundesi shume e mire per ta konsideruar si nje produkt financiar sepse momentalisht eshte i dhene me qira.

Nese po kerkoni per te blere nje apartament ne nje vend te qete, ky eshte nje opsion perfekt.

 

Kontaktoni per me shume informacion: +355696023888

Adresa: Stadiumi Qemal Stafa

Çmimi: 260 000€

Kati: 3

Dhomat: 2

Tualete: 1

Sipërfaqe: 125m2

Orientimi: VERI PERENDIM

Listing Realtor
Ardi Ymaj

Real Estate Broker

Kontakto agjentin