×

Downtown One Tiranë, Apartament për Shitje, 150 m2

PROPERTY INFO

Downtown One Tiranë, Apartament për Shitje, 150 m2

Apartamenti ndodhet ne nje nga pallatet me te bukura si nga ana arkitekturore ashtu edhe organizative ne Tirane. Downtown one është i pari dhe i vetmi projekt ndërtimi në Shqipëri që prezanton një nivel të ri inovacioni, arkitekturë moderne dhe qëndrueshmëri maksimale. Ky apartament i gjerë ofron një sipërfaqe mbresëlënëse 150 metra katrorë. Apartamenti është bosh, duke ofruar mundësi të pafundme personalizimi për t’iu përshtatur nevojave specifike të kujtdo.

Duke qenë se apartamenti nuk është ende i pajisur, i ofron pronarit të ri fleksibilitetin për të projektuar dhe arreduar hapësirën sipas specifikave të tyre të sakta.Hapësira është e mbushur me dritë natyrale që vjen nga dritaret e mëdha, duke ofruar një atmosferë të ndritshme dhe tërheqëse. Paraqitja e hapur është e përkryer për krijimin e një jetese të qetë dhe komode.

Ndërtesa ofron pajisje moderne, duke përfshirë sigurinë 24-orëshe dhe parkim të bollshëm si familjaret ashtu edhe për vizitorët. Vendndodhja e saj qendrore ofron qasje të lehtë në transportin publik dhe lehtësitë e afërta si restorante dhe dyqane. Madhësia dhe vendndodhja e këtij apartamenti e bëjnë atë një investim të shkëlqyer për çdo familje që kërkon të ketë një jetesë të mrekullueshme.

Kontaktoni per me shume informacion: +355696023888

#exclusivepropertiesal

Address: Rruga e Elbasanit

Price: Upon Request


Area: 150m2

Country:Albania


City: Tirane


View: south-west

Floor: 26


Rooms: 3


Bathrooms: 2

Listing Realtor
Ardi Ymaj

Real Estate Broker

Contact agent
× How can I help you?