×

Kerko Pronë

Status:

Lloji i Pronës:

Çmimi:Nga:

Tek:

Qyteti:

Adresa:

Dhomat:


Downtown One Tiranë, Apartament për Shitje, 150 m2

Kjo është prona më e shfaqur

Çmimi sipas kërkesës
Shiko Pronën
Të Gjitha Pronat
Blej / Qira

PSE INVESTOJMË
ME NE

Ne vlerësojmë marrëdhënien me klientët dhe gjithmonë synojmë që të sjellim risi të reja në tregun e Pasurive të Paluajtshme. Puna jonë vazhdon edhe pas procesit të shitjes ose qira-së së pronave, jemi cdo moment me ju duke ju siguruar informacione të nevojshme rreth zonave të Tiranës dhe statistikave të ndryshme.

MË SHUMË

Follow Us

SHITUR/DHËNË ME QERA Të Gjitha

Shitur
Dhene me QeraDhene me Qera
Shitur

VLERËSIME

Mbrapa
Para

Ardi është një ndërmjetësues i shkëlqyer – Sherbimet nga A-Z janë të trajtuara në mënyrë profesionale dhe efikase. Një ndërmjetësues “që duhet të ketë” qyteti, dhe deri tani ka munguar.

F.P

Ardi është me të vërtetë një ndërmjetësues i shkëlqyer. Procesin e Blerjes se pronës tonë e bëri më të thjeshtë dhe eficente. Ne jemi gjithmonë mirënjohës për apartamentin që na gjeti, me stilin ekzakt dhe lagjen që ne po kërkonim. Ardi, Smundem të të falenderoj mjaftueshëm ty dhe skuadrën tënde.

J.P

Faleminderit shumë Ardi, ke bërë një punë shumë të mirë duke na gjetur shtëpinë e duhur që po kërkonim. Nëse ne vendosim për të blerë ndonjë pronë tjetër, Ardi do të jetë personi i parë dhe i fundit që do të tëlefonojmë.

F.H

Jam shumë i kënaqur që listova pronën me Ardin. Për 3 ditë arriti që të mbyllte transaksionin. Ardi është shumë professional dhe me njohuri shumë të mira.

T.B

× How can I help you?