×

Downtown One Tirana, Ambjent Zyre per Shitje

Info Prona

Shitet ambjent zyre Tek Downtown One Tirana 450 m2

Zyra ndodhet ne nje nga pallatet me te bukura si nga ana arkitekturore ashtu edhe organizative ne Tirane. Downtown one është i pari dhe i vetmi projekt ndërtimi në Shqipëri që prezanton një nivel të ri inovacioni, arkitekturë moderne dhe qëndrueshmëri maksimale. Kjo zyrë krenohet me një hapësirë mbresëlënëse prej 450 metrash katrorë. Zyra është bosh, që ofron mundësi të pafundme për personalizim për t’iu përshtatur nevojave specifike të çdo biznesi.

Duke qenë se zyra nuk është ende e pajisur, ajo i ofron pronarit të ri fleksibilitetin për të projektuar dhe arreduar hapësirën sipas specifikave të tyre të sakta. Ky është një avantazh i rëndësishëm për bizneset që kërkojnë një hapësirë pune unike që nuk mund të plotësohet nga një zyrë e projektuar paraprakisht.

Hapësira është e mbushur me dritë natyrale  nga dritaret e mëdha, duke ofruar një atmosferë të ndritshme dhe tërheqëse. Paraqitja e hapur është e përkryer për krijimin e një hapësire pune që promovon bashkëpunimin dhe produktivitetin.

Ndërtesa ofron pajisje moderne, duke përfshirë sigurinë 24-orëshe dhe parkim të bollshëm si për punonjësit ashtu edhe për vizitorët. Vendndodhja e saj qendrore ofron qasje të lehtë në transportin publik dhe lehtësitë e afërta si restorante dhe dyqane. Madhësia dhe vendndodhja e kësaj zyre e bëjnë atë një investim të shkëlqyer për çdo biznes që kërkon të krijojë një prani të fortë në zonë.

E pershtatshme per klinika dentare, klinika estetike, zyra arkitekture, zyra programimi etj.

Cmimi Sigurisht eshte Okazion per shume pak kohe!

Kontaktoni per me shume informacion: +355696023888

Adresa: Rruga e Elbasanit

Çmimi: Sipas kërkesës


Sipërfaqe: 450m2

Country:Albania


Qyteti: Tirane


Orientimi: Veri-Lindje

Kati: 12


Dhomat: 0


Tualete: 1

Listing Realtor
Ardi Ymaj

Real Estate Broker

Kontakto agjentin
× How can I help you?