×

Rugova, Kosove, Shitet Toke

PROPERTY INFO

Rugove, Kosove toke per shitje me siperfaqe 33.000 m2 – 90.000 m2

Per cdokend qe Po kerkon te ndertoje nje Resort perfect ne maje te rugoves, ne mes ajrit te paster, pamjes piktoreske, privatesise dhe qetesise ju prezantojme Eksluzivisht Token per shitje prej 33.000 m2 me hapesire zgjerimi deri ne 90.000 m2.
Kjo eshte e vetmja prone per shitje ne mes te maleve te Rugoves, buze interkoneksionit te rruges se re me plan zhvillimor te ri qe lidh aksin kryesor mes Pejes dhe Rugoves. Prona ndodhet saktesisht ne Shtupeq te vogel dhe te madh dhe sic e shikojme edhe nga video nga nje pozion 360 grade te shikueshem te Malit te zi Maqedonise dhe Shqiperise

 

Kontaktoni per me shume informacion: +355696023888

Address: Qender

Price: 1 815 000€


Area: 33000m2

Country:Kosove


City: Tirane


View: south-west

Floor: 1


Rooms: 0


Bathrooms: -

Listing Realtor
Ardi Ymaj

Real Estate Broker

Contact agent
× How can I help you?