×

Kompleksi Delijorgji, Shitet Ambjent Komercial

Info Prona

Ambjent Komercial i ndodhur ne nje nder komplekset me te mira ne Tirane ” Kompleksi Delijorgji”

Nje prone komerciale qe mund te pershtatet sipas biznesit dhe ndodhet ne katin 0.

Siperfaqja eshte e organizuar: 87 m2 open space, gjithashtu ambjenti ka nje fasade 12 m.

Kjo eshte nje prone qe ndodhet ne nje zone kyce dhe ofron shume facilitete, mund te pershtatet per: farmaci, sallon bukurie etj.

 

Kontaktoni per me shume informacion : +355696023888 

Adresa: Rruga e Kavajes

Çmimi: 350 000€


Sipërfaqe: 87m2

Country:


Qyteti: Tirane


Kati: 1


Dhomat: 0


Tualete: 1

Listing Realtor
Ardi Ymaj

Real Estate Broker

Kontakto agjentin
× How can I help you?