×

GJIRI I LALZIT, APARTAMENT 1+1 PER SHITJE

👉🏻Okazion👈🏻 NXITONI, KY CMIM NUK PERSERITET ME!

Gjiri i Lalzit, San Pietro Residence, Shiten Apartamente 2+1, 100 m2

Nese po kerkoni per nje shtepi pushimi prane detit, ky eshte vendi ideal! Apartamentet ndodhen ne nje prej residencave me te bukura, ne nje zone te mire administruar dhe prane detit.

Kontakto Ardin per me shume informacion: +355696023888

GJIRI I LALZIT, APARTAMENTE PER SHITJE

Tre nga apartamentet jane shitur!

👉🏻Okazion👈🏻 NXITONI, KY CMIM NUK PERSERITET ME!

Gjiri i Lalzit, San Pietro Residence, Shiten Apartamente 2+1, 100 m2

Nese po kerkoni per nje shtepi pushimi prane detit, ky eshte vendi ideal! Apartamentet ndodhen ne nje prej residencave me te bukura, ne nje zone te mire administruar dhe prane detit.

Kontakto Ardin per me shume informacion: +355696023888

Kompleksi Delijorgji, Shitet Ambjent Komercial

Ambjent Komercial i ndodhur ne nje nder komplekset me te mira ne Tirane ” Kompleksi Delijorgji”

Nje prone komerciale qe mund te pershtatet sipas biznesit dhe ndodhet ne katin 0.

Siperfaqja eshte e organizuar: 87 m2 open space, gjithashtu ambjenti ka nje fasade 12 m.

Kjo eshte nje prone qe ndodhet ne nje zone kyce dhe ofron shume facilitete, mund te pershtatet per: farmaci, sallon bukurie etj.

 

Kontaktoni per me shume informacion : +355696023888 

Gjiri i Lalzit, Apartamente Per Shitje

Dy nga apartamentet jane shitur!

👉🏻Okazion👈🏻 NXITONI, KY CMIM NUK PERSERITET ME!

Gjiri i Lalzit, San Pietro Residence, Shiten Apartamente 2+1, 100 m2

Nese po kerkoni per nje shtepi pushimi prane detit, ky eshte vendi ideal! Apartamentet ndodhen ne nje prej residencave me te bukura, ne nje zone te mire administruar dhe prane detit.

Kontakto Ardin per me shume informacion: +355696023888

ETC, Apartament 3+1 per Shitje

Apartamenti ndodhet ne nje nder zonat dhe ndertesat me te mira te Tiranes ne zonen e RTSh-se

Ka nje siperfaqe totale prej 210 m2 dhe eshte e organziuar: 1 sallon te madh, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkonin me pamje shume te bukur. Apartamenti eshte i mobiluar plotesisht me mobilje tradicionale dhe stil italian. Te gjitha dhomat jane me hapesira te medha. Salloni eshte i vecuar nga kuzhina.

 

Kontaktoni Ardin per me shume informacion: +355696023888

St. Qemal Stafa, Shitet Ambjent Komercial

Ne zonen me te kerkuar te Tiranes, prane RTSH, buze rruges kryesore shitet ambjent komercial.

Ambjenti ka nje siperfaqe 400 m2 dhe eshte i ornganizuar ne openspace.

Vendodhja eshte shume favorizuese dhe gjithashtu ka shume facilitete si ambjent.

 

Kontakto per me shume informacion: +355696023888

Qender, Shitet Ambjent Komercial

Ambjenti komercial luksoz eshte i pozicionuar ne zemer te Tiranes, buze rruges kryesore, prane shume vendeve prestigjoze. Fasada qe ka prona eshte shume e vecante dhe mund te perdoret per marketing.

Siperfaqja totale prej 270 m2 eshte e organizuar: 1 hapesira open space, 2 tualete, 1 dhome per administratorin, 1 dhome per IT dhe kamerat. Prona ka dokumentacion te rregullt pronesie dhe mund te pershtatet per te gjitha bizneset.

 

Kontakto per me shume informacion: +355696023888

Kullat Binjake, Shitet Ambjent Komercial

Ne Bulevardin Deshmoret e Kombit, tek Kullat Binjake, Shitet Ambjent Komercial ne katin 2 me Cmim Tregu.

Ambjenti ka nje siperfaqe prej 216 m2 totale dhe eshte i ndare ne 7 ambjente dhe recepsionin. 
Me nje lartesi prej 3.5 m-4m te ofron perdorimin e ambjenteve per biznese te ndryshme.

Orientimi i ambjentit eshte lindje. Eshte nje nder zonat me qendrore te Tiranes me visibilitet maximal.

 

Kontakto per me shume informacion: +355676023888

 

Kullat Binjake, Shitet Ambjent Komercial

Tek Kullat Binjake shitet Ambjent Komercial, 267 m2. Ndodhet ne Blv Deshmoret e Kombit, ne katin e 3 te njeres prej kullave.

Siperfaqja eshte e organizuar: 246 m2 jane siperfaqe totale sebashku me verande ku 200 m2 eshte e siperfaqe e brendshme 46 m2 verande. 21 m2 eshte siperfaqe e perbashket. Ambjenti disponon dokumentacion te rregullt pronesie.At Twin Towers, the most unique property is listed for sale! Its located at Blv Deshmoret e Kombit, at the 3 Floor.

Cfare e ben kete prone unike eshte ashensori i personalizuar i ndare nga ashensori i pergjithshem i nderteses.

Ambjenti mund te perdoret per zyra avokatie, arkitekture, financiale, klinike dentare gjithashtu edhe restorant.

 

Kontaktoni per me shume informacion: +355696023888

 

Tek Torre Drini, Shitet Apartament 2+1!

Ne Qender te Tiranes, Tek Torre Drini, Shitet apartament 2+1.

Apartamenti me nje siperfaqe 165 m2, eshte i organizuar si me poshte: sallon i madh, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, dhe nje ballkon me nje hapesire te kosiderueshme. Orientimi i apartamentin eshte Lindje Perendim dhe ka nje pamje fantastike nga Sheshi Skenderbe.

Torre Drini eshte nje nga ndertesat me te mira te Tiranes me nje administrim shume te mire dhe siguri te larte. Disponon dokumentacion te rregullt pronesie.

 

Kontakto per me shume informacion: +355696023888

× How can I help you?