×

Kullat Binjake, Jepet me Qira Ambjent Komercial

Info Prona

Ambjent perfekt per zyra i organizuar ne open space, me nje visibilitet maksimal nga “Bulevardi Deshmoret e Kombit” dhe shitet me nje cmim tregu ne ate zone.

Siperfaqja eshte e organizuar: 246 m2 jane siperfaqe totale sebashku me verande ku 200 m2 eshte e siperfaqe e brendshme 46 m2 verande. 21 m2 eshte siperfaqe e perbashket. Ambjenti disponon dokumentacion te rregullt pronesie.

Cfare e ben kete prone unike eshte ashensori i personalizuar i ndare nga ashensori i pergjithshem i nderteses.

Ambjenti mund te perdoret per zyra avokatie, arkitekture, financiale, klinike dentare gjithashtu edhe restorant.

Kjo eshte nje prone qe ndodhet ne nje zone kyce e rrethuar nga vende prestigjoze si Hotel Rogner, Kryeministria, Ambasada, etj

Cmimi 3300 euro/muaj perfshire taksat

 

Kontaktoni per me shume informacion : +355696023888 

Adresa: Blv. Deshmoret e Kombit

Çmimi: 3 500€


Sipërfaqe: 267m2

Country:


Qyteti: Tirane


Kati: 3


Dhomat: 1


Tualete: 1

Listing Realtor
Ardi Ymaj

Real Estate Broker

Kontakto agjentin
× How can I help you?