×

Budva, Apartamente per Shitje

Info Prona

Becici, Budva, apartamente ne shitje 1+1, 2+1, 3+1.

Nëse jeni duke kërkuar për një mundësi fantastike investimi, atëherë apartamentet për shitje në Mal të Zi duhet patjetër të jenë në radarin tuaj. Ky vend i bukur ballkanik po shfaqet me shpejtësi si një pikë e nxehtë për investitorët ndërkombëtarë të pasurive të paluajtshme, falë mjedisit të favorshëm të biznesit, ekonomisë së qëndrueshme dhe peizazheve natyrore mahnitëse. Pavarësisht nëse kërkoni të blini një shtëpi pushimi, të investoni në prona me qira ose thjesht të diversifikoni portofolin tuaj, nuk ka pasur kurrë një kohë më të mirë për të marrë në konsideratë blerjen e apartamenteve në Mal të Zi.

Keto apartamente 1+1, 2+1, 3+1 për shitje në Budva, Mali i Zi ofron një mundësi fantastike për të zotëruar një pronë te tille në një nga destinacionet më të bukura në Mesdhe. Nëse jeni duke kërkuar për një shtëpi pushimi ose një investim afatgjatë, ky apartament ofron përzierjen perfekte të rehatisë, komoditetit dhe stilit. Ndërtesa ndodhet në një zonë të qetë banimi, shume prane plazheve mahnitëse për të cilat është e famshme Budva.

Çmimi i Apartamenteve është 3000 euro/m2

Kontaktoni per me shume informacion: +355696023888

Adresa: Rruga e Dibres

Çmimi: Sipas kërkesës


Sipërfaqe: 70, 100, 150 m2

Country:Montenegro


Qyteti: Tirane


Orientimi: south-west

Kati: 4


Dhomat: 3


Tualete: 2

Listing Realtor
Ardi Ymaj

Real Estate Broker

Kontakto agjentin
× How can I help you?