×

Bllok, Shitet Ambjent Komercial

Info Prona

Ambjent perfekt per zyra, i ndodhur ne nje zone prestigjoze rruga Ismail Qemali, siper Intesa San Paolo Bank, kati 2.

Nje prone komerciale qe mund te pershtatet sipas biznesit, me nje pamje unike nga vila e Enver Hoxhes.

Siperfaqja eshte e organizuar: 500 m2, e ndare ne Hapesira te ndryshme. Keto hapesira mund te pershtaten ne zyra kryesore, ambjente per punonjesit, ambjent per mbledhje, dhe ambjent per ushqim ose pushim. Ambjenti disponon dokumentacion te rregullt pronesie.

Kjo eshte nje prone qe ndodhet ne nje zone kyce dhe ofron shume facilitete, mund te pershtatet per: klinike dentare, call center, zyra avokatie, arkitekture etj

 

Kontaktoni per me shume informacion : +355696023888 

Adresa: Rruga Ismail Qemali

Çmimi: Sipas kërkesës


Sipërfaqe: 500m2

Country:


Qyteti: Tirane


Kati: 2


Dhomat: 0


Tualete: 3

Listing Realtor
Ardi Ymaj

Real Estate Broker

Kontakto agjentin
× How can I help you?