×

Blv. Gjergj Fishta tek Hilton Garden In, Ambjent per zyra per Qira

Info Prona
Blv. Gjergj Fishta tek Hilton Garden Inn, Jepet me Qira Ambjent per zyra me nje siperfaqe 100 m2 totalisht i mobiluar.
Zyra prej 100 m2 eshte e ndare ne ambjente te vecanta + tualetin. Kjo prone mund te pershtatet sipas biznesit, me nje pozicionim shume te mire buze rruges. Siperfaqja eshte perfekte per cdo biznes qe kerkon ambjente te ndara, vizibilitet dhe fasilitete.
Prona ndodhet ne nje zone kyce te Tiranes dhe eshte totalisht e mobiluar.
Kontaktoni per me shume informacion: +355696023888

Adresa: Blv. Gjergj Fishta

Çmimi: 1 000€


Sipërfaqe: 100m2

Country:


Qyteti: Tirane


Orientimi: lindje-perendim

Kati: 1


Dhomat: 3


Tualete: 1

Listing Realtor
Ardi Ymaj

Real Estate Broker

Kontakto agjentin
× How can I help you?