×

Hilton Garden In, Apartament 3+1 per Qira

Info Prona

Blv. Gjergj Fishta tek Hilton Garden In, Apartament 3+1 per Qira, i mobiluar!

Apartamenti 3+1 është një zgjidhje e shkëlqyer për të gjithë ata që kërkojnë një ambient të rehatshëm dhe modern shume prane qendres se Tiranes dhe Bllokut. Me një lokalizim të përsosur, , ky apartament ofron një ambjent te dizajnuar për të plotësuar të gjitha kushtet.
Hapesira e brendshme prej 110 m2 organizohet si me poshte: sallon I madh sebashku me kuzhine, dhome matrimoniale, 2 dhoma per femije dhe 2 tualete duke u bërë një zgjidhje e përsosur për një familje që kërkojnë një ambient të përshtatshëm për të qëndruar për një periudhë te gjate. Apartamenti eshte i mobiluar dhe jepet me qira: 1000 euro/ muaj. Fasilitetet dhe qetesia e zones e bejne pronen nder me te kerkuarat. Apartamenti jepet me qira kryesisht per te huaj.

Kontaktoni per me shume informacion: +355696023888

#exclusiveproperties

Adresa: Blv. Gjergj Fishta

Çmimi: 1 000€


Sipërfaqe: 110m2

Country:


Qyteti: Tirane


Orientimi: jug-perendim

Kati: 6


Dhomat: 4


Tualete: 2

Listing Realtor
Ardi Ymaj

Real Estate Broker

Kontakto agjentin
× How can I help you?