×

Qender te Tiranes, Jepet Me Qira Godine Biznesi

Info Prona

Nese ka nje godine ideale per biznes ne qender te tiranes, nuk ka tjeter pervec kesaj godine. Godina ka nje siperfaqe prej 900m2 te brendshme, dhe nje siperfaqe 1000m2 trualli. Siperfaqja e brendshme eshte e ndar ne 3 kate perkatesisht nga 400m2. Siperfaqja e truallit te jep mundesine e parkingut. Struktura e brendshme eshte kryesisht e hapur, dhe lartesia eshte 3.5m.

Godina eshte e pershatshme per Spital, Shkolle, Boutique Hotel, etj

 

Kontaktoni Ardin per me shume informacion: +355696023888

Adresa: Rruga e Duresit

Çmimi: 13 000€


Sipërfaqe: 1000m2

Country:


Qyteti: Tirane


Orientimi: east-west

Kati: 1


Dhomat: 5


Tualete: 4

Listing Realtor
Ardi Ymaj

Real Estate Broker

Kontakto agjentin
× How can I help you?