×

Apartament Luksoz per Shitje

Info Prona

Ne zonen e RTSH, zona me e privilegjuar e Tiranes, Shitet Apartament Super Luksoz.

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 346 m2, imagjinoni nje vile brenda nje Pallati.

Organizmi i tij vijon si me poshte: 4 dhoma gjumi, nje sallon te madh ku ndahet ne sallon veror dhe sallon dimeror, kuzhina e vecuar dhe me te gjitha kushtet dhe elektroniken moderne, 3 tualete dhe nje ballkon te madh. Apartamenti eshte i mobiluar dhe cdo mobilje eshte luksoze.

Kualiteti i te jetuarit ne kete apartament i kalon pritshmerite dhe imagjinaten tone. Ate cfare e ben unike eshte privatesia e tij, ndodhet ne katin e 6, me dy hyrje ne ate kat dhe ne katin -1 ndodhet gjithashtu nje post parkimi.

A eshte kjo ajo cfare mund ta quajme PERFEKT?

Kontakto Ardin per me shume informacion: +355696023888

Adresa: Stadiumi Qemal Stafa

Çmimi: Sipas kërkesës


Sipërfaqe: 346m2

Country:


Qyteti: Tirane


Kati: 6


Dhomat: 3


Tualete: 3

Listing Realtor
Ardi Ymaj

Real Estate Broker

Kontakto agjentin
× How can I help you?