×

Autostrada Tirane-Durres, Godine Showroom Per Qira

Info Prona

Nese po kerkoni showrooom te perkryer per biznesin tuaj ne autostraden Tirane – Durres, ky eshte ambjenti i duhur.
Ajo ka nje siperfaqe prej 2000m2 e ndare ne dy Kate nga 1000 m2 openspace, me fasade xhami ballore dhe e poziconuar buze autostrades. Pozicionimi i saj eshte ajo qe e ben unike persa i perket ekspozimit te marketingut dhe fasades.

 

Kontaktoni Ardin per me shume informacion: +355696023888

Adresa: Autostrada Tirane Durres

Çmimi: 8 000€


Sipërfaqe: 2000m2

Country:


Qyteti: Tirane


Orientimi: West-East

Kati: 1


Dhomat: 0


Tualete: 5

Listing Realtor
Ardi Ymaj

Real Estate Broker

Kontakto agjentin
× How can I help you?