×

Downtown One Tiranë, Apartament për Shitje, 150 m2

Downtown One Tiranë, Apartament për Shitje, 150 m2

Apartamenti ndodhet ne nje nga pallatet me te bukura si nga ana arkitekturore ashtu edhe organizative ne Tirane. Downtown one është i pari dhe i vetmi projekt ndërtimi në Shqipëri që prezanton një nivel të ri inovacioni, arkitekturë moderne dhe qëndrueshmëri maksimale. Ky apartament i gjerë ofron një sipërfaqe mbresëlënëse 150 metra katrorë. Apartamenti është bosh, duke ofruar mundësi të pafundme personalizimi për t’iu përshtatur nevojave specifike të kujtdo.

Duke qenë se apartamenti nuk është ende i pajisur, i ofron pronarit të ri fleksibilitetin për të projektuar dhe arreduar hapësirën sipas specifikave të tyre të sakta.Hapësira është e mbushur me dritë natyrale që vjen nga dritaret e mëdha, duke ofruar një atmosferë të ndritshme dhe tërheqëse. Paraqitja e hapur është e përkryer për krijimin e një jetese të qetë dhe komode.

Ndërtesa ofron pajisje moderne, duke përfshirë sigurinë 24-orëshe dhe parkim të bollshëm si familjaret ashtu edhe për vizitorët. Vendndodhja e saj qendrore ofron qasje të lehtë në transportin publik dhe lehtësitë e afërta si restorante dhe dyqane. Madhësia dhe vendndodhja e këtij apartamenti e bëjnë atë një investim të shkëlqyer për çdo familje që kërkon të ketë një jetesë të mrekullueshme.

Kontaktoni per me shume informacion: +355696023888

#exclusivepropertiesal

Downtown One Tirana, Ambjent Zyre per Shitje

Shitet ambjent zyre Tek Downtown One Tirana 450 m2

Zyra ndodhet ne nje nga pallatet me te bukura si nga ana arkitekturore ashtu edhe organizative ne Tirane. Downtown one është i pari dhe i vetmi projekt ndërtimi në Shqipëri që prezanton një nivel të ri inovacioni, arkitekturë moderne dhe qëndrueshmëri maksimale. Kjo zyrë krenohet me një hapësirë mbresëlënëse prej 450 metrash katrorë. Zyra është bosh, që ofron mundësi të pafundme për personalizim për t’iu përshtatur nevojave specifike të çdo biznesi.

Duke qenë se zyra nuk është ende e pajisur, ajo i ofron pronarit të ri fleksibilitetin për të projektuar dhe arreduar hapësirën sipas specifikave të tyre të sakta. Ky është një avantazh i rëndësishëm për bizneset që kërkojnë një hapësirë pune unike që nuk mund të plotësohet nga një zyrë e projektuar paraprakisht.

Hapësira është e mbushur me dritë natyrale  nga dritaret e mëdha, duke ofruar një atmosferë të ndritshme dhe tërheqëse. Paraqitja e hapur është e përkryer për krijimin e një hapësire pune që promovon bashkëpunimin dhe produktivitetin.

Ndërtesa ofron pajisje moderne, duke përfshirë sigurinë 24-orëshe dhe parkim të bollshëm si për punonjësit ashtu edhe për vizitorët. Vendndodhja e saj qendrore ofron qasje të lehtë në transportin publik dhe lehtësitë e afërta si restorante dhe dyqane. Madhësia dhe vendndodhja e kësaj zyre e bëjnë atë një investim të shkëlqyer për çdo biznes që kërkon të krijojë një prani të fortë në zonë.

E pershtatshme per klinika dentare, klinika estetike, zyra arkitekture, zyra programimi etj.

Cmimi Sigurisht eshte Okazion per shume pak kohe!

Kontaktoni per me shume informacion: +355696023888

Apartament Luksoz per Shitje

Ne zonen e RTSH, zona me e privilegjuar e Tiranes, Shitet Apartament Super Luksoz.

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 346 m2, imagjinoni nje vile brenda nje Pallati.

Organizmi i tij vijon si me poshte: 4 dhoma gjumi, nje sallon te madh ku ndahet ne sallon veror dhe sallon dimeror, kuzhina e vecuar dhe me te gjitha kushtet dhe elektroniken moderne, 3 tualete dhe nje ballkon te madh. Apartamenti eshte i mobiluar dhe cdo mobilje eshte luksoze.

Kualiteti i te jetuarit ne kete apartament i kalon pritshmerite dhe imagjinaten tone. Ate cfare e ben unike eshte privatesia e tij, ndodhet ne katin e 6, me dy hyrje ne ate kat dhe ne katin -1 ndodhet gjithashtu nje post parkimi.

A eshte kjo ajo cfare mund ta quajme PERFEKT?

Kontakto Ardin per me shume informacion: +355696023888

× How can I help you?