×

Downtown One Tirana, Ambjent Zyre per Shitje

Shitet ambjent zyre Tek Downtown One Tirana 450 m2

Zyra ndodhet ne nje nga pallatet me te bukura si nga ana arkitekturore ashtu edhe organizative ne Tirane. Downtown one është i pari dhe i vetmi projekt ndërtimi në Shqipëri që prezanton një nivel të ri inovacioni, arkitekturë moderne dhe qëndrueshmëri maksimale. Kjo zyrë krenohet me një hapësirë mbresëlënëse prej 450 metrash katrorë. Zyra është bosh, që ofron mundësi të pafundme për personalizim për t’iu përshtatur nevojave specifike të çdo biznesi.

Duke qenë se zyra nuk është ende e pajisur, ajo i ofron pronarit të ri fleksibilitetin për të projektuar dhe arreduar hapësirën sipas specifikave të tyre të sakta. Ky është një avantazh i rëndësishëm për bizneset që kërkojnë një hapësirë pune unike që nuk mund të plotësohet nga një zyrë e projektuar paraprakisht.

Hapësira është e mbushur me dritë natyrale  nga dritaret e mëdha, duke ofruar një atmosferë të ndritshme dhe tërheqëse. Paraqitja e hapur është e përkryer për krijimin e një hapësire pune që promovon bashkëpunimin dhe produktivitetin.

Ndërtesa ofron pajisje moderne, duke përfshirë sigurinë 24-orëshe dhe parkim të bollshëm si për punonjësit ashtu edhe për vizitorët. Vendndodhja e saj qendrore ofron qasje të lehtë në transportin publik dhe lehtësitë e afërta si restorante dhe dyqane. Madhësia dhe vendndodhja e kësaj zyre e bëjnë atë një investim të shkëlqyer për çdo biznes që kërkon të krijojë një prani të fortë në zonë.

E pershtatshme per klinika dentare, klinika estetike, zyra arkitekture, zyra programimi etj.

Cmimi Sigurisht eshte Okazion per shume pak kohe!

Kontaktoni per me shume informacion: +355696023888

Blv. Gjergj Fishta tek Hilton Garden In, Ambjent per zyra per Qira

Blv. Gjergj Fishta tek Hilton Garden Inn, Jepet me Qira Ambjent per zyra me nje siperfaqe 100 m2 totalisht i mobiluar.
Zyra prej 100 m2 eshte e ndare ne ambjente te vecanta + tualetin. Kjo prone mund te pershtatet sipas biznesit, me nje pozicionim shume te mire buze rruges. Siperfaqja eshte perfekte per cdo biznes qe kerkon ambjente te ndara, vizibilitet dhe fasilitete.
Prona ndodhet ne nje zone kyce te Tiranes dhe eshte totalisht e mobiluar.
Kontaktoni per me shume informacion: +355696023888

Kullat Binjake, Zyre per Qira

Ambjenti ndodhet ne Blv. Deshmoret e Kombit, ne njeren prej ndertesave te Kullave Binjake me nje siperfaqe totale prej 118 m2.

Organizohet ne: 3 ambjente te ndara, 2 tualete dhe ballkon.
Ambjenti pershtatet shume mire per cdo lloj zyre dhe ofron te gjitha fasilitetet e nje zyre si nga vendodhja ashtu edhe nga organizimi. Ne cmimin e Qirase jane te perfshira edhe taksat.

 

Kontaktoni tani per me shume informacion: +355696023888

Bllok, Zyre Per Qira

Zyra per qira ndodhet ne zonen e bllokut, ne katin e 11 te nje pallati te mireadministruar.

Me nje siperfaqe prej 69 m2 dhe me nje organizim open space, zyra ka nje pamje te mrekullueshme nga zona e bllokut.

Pershtatet mjaft mire per cdo lloj biznesi te vogel.

 

Kontaktoni per me shume informacion: +355696023888

× How can I help you?