×

Bllok, Shitet Ambjent Komercial!

Info Prona

Ambjenti ndodhet ne rrugen me kryesore te Bllokut: Rruga Abdyl Frasheri.

Me nje siperfaqe prej 900 m2 e organizuar ne Open Space ku 750 m2 jane sip e brendshme dhe 150 m2 jane sip verande, me nje vizibilitet maksimal, ambjenti pershtatet per cdo lloj biznesi (call center, zyra marketing, zyra avokatie, agjensi turistike, klinike dentare).

Ambjenti ndodhet buze rruges kryesore dhe ka hyrje dhe dalje te vecanta nga kati 0. Cfare e ben unike kete prone eshte fasada e xhamit me nje harkore 180° – 250°.

Prej 10 vitesh kjo prone ka qene gjthmone ne vendet e para si prona me e kerkuar per biznese te ndryshme.

 

Kontaktoni per me shume informacion: +355696023888

Adresa: Rruga Abdyl Frasheri

Çmimi: 3 000 000€


Sipërfaqe: 900m2

Country:


Qyteti: Tirane


Kati: 1


Dhomat: 1


Tualete: 1

Listing Realtor
Ardi Ymaj

Real Estate Broker

Kontakto agjentin
× How can I help you?