×

Bllok, Jepet me Qira Ambjent Komercial 800 m2

Info Prona

Kjo pronë komerciale e vendosur në zonën e Bllokut, ofron një sipërfaqe mbresëlënëse prej 800 metrash katrorë, me një fasadë të madhe dhe tërheqëse që ofron vizibilitet maximal për çdo biznes. Prona ndodhet në katin e pare me hyrja te personalizuar nga rruga kryesore me nje post per recepsion ne katin 0.

Prona ofron një vendndodhje kryesore për një gamë të gjerë biznesesh. Zona e Bllokut është e njohur për komunitetin e saj të lulëzuar të biznesit, me shumë lehtësira të njohura, restorante dhe dyqane të ndryshme, duke e bërë këtë një vend kryesor për bizneset që duan të përfitojnë nga niveli i lartë i trafikut në këmbë por edhe me makinë në zonë.

Më një hapësirë të bollshme mund të përshtatet lehtësisht për të përmbushur nevojat specifike të çdo biznesi. Prona është e ndarë në disa ambjente pune dhe gjithashtu ofron për punonjësit një verandë në pjesën e pasme.

Pavarësisht nëse kërkoni të blini apo ta merrni me qira, kjo pronë komerciale ofron një mundësi të shkëlqyer investimi në një nga vendet më të dëshiruara dhe të kërkuara të Tiranës.

Me një sipërfaqe të madhe, një fasadë të spikatur dhe një planimetri fleksibël, kjo pronë me siguri do të tërheqë një sërë biznesesh që kërkojnë të krijojnë një prani në këtë pjesë të lulëzuar të qytetit.

Kontaktoni per me shume informacion: +355696023888

Adresa: Rruga Abdyl Frasheri

Çmimi: 12 000€


Sipërfaqe: 800m2

Country:


Qyteti: Tirane


Orientimi: jug-lindje

Kati: 1


Dhomat: 3


Tualete: 2

Listing Realtor
Ardi Ymaj

Real Estate Broker

Kontakto agjentin
× How can I help you?