×

Bllok, Jepet me Qira Ambjent Komercial!

Info Prona

Ambjenti ndodhet ne rrugen me kryesore te Bllokut: Rruga Abdyl Frasheri.

Me nje siperfaqe prej 900 m2 e organizuar ne Open Space, ku 750 m2 jane sip e brendshme dhe 150 m2 jane sip verande, me nje vizibilitet maksimal, ambjenti pershtatet per cdo lloj biznesi (call center, zyra marketing, zyra avokatie, agjensi turistike, klinike dentare).

Ambjenti ndodhet buze rruges kryesore dhe ka hyrje dhe dalje te vecanta nga kati 0. Cfare e ben unike kete prone eshte fasada e xhamit me nje harkore 180° – 250°.

Per shume vite kjo prone ka qene gjthmone me e kerkuara per biznese te ndryshme.

Cmimi eshte 10000 euro/ muaj Bruto (perfshire taksat)

Kontaktoni tani  per me shume informacion: +355696023888

Adresa: Rruga Abdyl Frasheri

Çmimi: 10 000€


Sipërfaqe: 900m2

Country:


Qyteti: Tirane


Kati: 1


Dhomat: 1


Tualete: 1

Listing Realtor
Ardi Ymaj

Real Estate Broker

Kontakto agjentin
× How can I help you?