×

Bllok, Shitet Apartament 1+1!

Info Prona

Ne Bllok, Shitet apartament 1+1.

Apartamenti me nje siperfaqe 67 m2, eshte i organizuar si me poshte: sallon i madh, 1 dhome gjumi, 2 tualete.  Orientimi i apartamentin eshte Veri-Perendim dhe ka nje pamje fantastike nga Sheshi Skenderbe.

Apartamenti ndodhet ne nje nga ndertesat nje administrim shume te mire dhe siguri te larte. Disponon dokumentacion te rregullt pronesie.

 

Kontakto per me shume informacion: +355696023888

Adresa: Rruga Vaso Pasha

Çmimi: 150 000€


Sipërfaqe: 67m2

Country:


Qyteti: Tirane


Kati: 5


Dhomat: 1


Tualete: 2

Listing Realtor
Ardi Ymaj

Real Estate Broker

Kontakto agjentin
× How can I help you?