×

Kullat Binjake, Shitet Ambjent Komercial

Info Prona

Ambjent perfekt per zyra i organizuar ne open space, me nje visibilitet maksimal nga “Bulevardi Deshmoret e Kombit” dhe shitet me nje cmim tregu ne ate zone.

Siperfaqja eshte e organizuar: 246 m2 jane siperfaqe totale sebashku me verande ku 200 m2 eshte e siperfaqe e brendshme 46 m2 verande. 21 m2 eshte siperfaqe e perbashket. Ambjenti disponon dokumentacion te rregullt pronesie.

Cfare e ben kete prone unike eshte ashensori i personalizuar i ndare nga ashensori i pergjithshem i nderteses.

Ambjenti mund te perdoret per zyra avokatie, arkitekture, financiale, klinike dentare gjithashtu edhe restorant.

Kjo eshte nje prone qe ndodhet ne nje zone kyce e rrethuar nga vende prestigjoze si Hotel Rogner, Kryeministria, Ambasada, etj

 

Kontaktoni per me shume informacion : +355696023888 

Adresa: Blv. Deshmoret e Kombit

Çmimi: 730 000€

Kati: 3

Dhomat: 1

Tualete: 1

Sipërfaqe: 267m2

Listing Realtor
Ardi Ymaj

Real Estate Broker

Kontakto agjentin