×

Kullat Binjake, Shitet Ambjent Komercial

Info Prona

Ne Bulevardin Deshmoret e Kombit, tek Kullat Binjake, Shitet Ambjent Komercial ne katin 2 me Cmim Tregu.

Ambjenti ka nje siperfaqe prej 216 m2 totale dhe eshte i ndare ne 7 ambjente dhe recepsionin. 
Me nje lartesi prej 3.5 m-4m te ofron perdorimin e ambjenteve per biznese te ndryshme.

Orientimi i ambjentit eshte lindje. Eshte nje nder zonat me qendrore te Tiranes me visibilitet maximal.

 

Kontakto per me shume informacion: +355676023888

 

Adresa: Blv. Deshmoret e Kombit

Çmimi: 700 000€


Sipërfaqe: 216m2

Country:


Qyteti: Tirane


Kati: 2


Dhomat: 1


Tualete: 2

Listing Realtor
Ardi Ymaj

Real Estate Broker

Kontakto agjentin
× How can I help you?