×

Bllok, Jepet me Qira Ambjent 3+1

Info Prona

Ne Bllok, Prane Librit Universitar, Jepet me Qira Ambjent 3+1 me nje siperfaqe 150 m2. Ambjenti ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te ri me ashensor.

Organizohet ne: 1 sallon te madh, kuzhina, 3 ambjente, 2 tualete dhe 2 ballkone.
Ambjent per qira ndodhet ne nje zone qendrore te bllokut dhe pershtatet shume mire per cdo lloj zyre.
Ne cmimin e Qirase jane te perfshira edhe taksat.
Mundesia e parkimit ka cmim extra.

Kontaktoni per me shume informacion: +355696023888

Adresa: Rruga Abdyl Frasheri

Çmimi: 1 100€


Sipërfaqe: 150m2

Country:


Qyteti: Tirane


Kati: 9


Dhomat: 3


Tualete: 2

Listing Realtor
Ardi Ymaj

Real Estate Broker

Kontakto agjentin
× How can I help you?