×

Bllok, Apartament 4+1 per Qira

Info Prona

Apartamenti per qira ndodhet ne zonen e Bllokut.

Ka nje siperfaqe totale prej 262 m2 dhe eshte e organizuar: 1 sallon te madh, kuzhine te vecuar, 4 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon. Hyrja e apartamentit te con direkt ne nje sallon te madh ku ne ane te saj ndodhet tavolina e ngrenies.

Apartamenti eshte gjysem i mobiluar. Karakteristika te tjera te tij mund te permendim dysheme me parket druri, ngrohje dhe ftohje qendrore. Ne cmimin e apartamentit perfshihen edhe taksat.

Kontakto Ardi per me shume infomacion: +355696023888

Adresa: Rruga Abdyl Frasheri

Çmimi: 2 000€


Sipërfaqe: m2

Country:


Qyteti: Tirane


Kati: 6


Dhomat: 4


Tualete: 2

Listing Realtor
Ardi Ymaj

Real Estate Broker

Kontakto agjentin
× How can I help you?