×

Bllok, Jepet me Qira Ambjent Komercial

Info Prona

Ambjenti Komercial eshte e pozicionuar ne nje vendodhje kyce ne zonen e Bllokut.

Me kete lokacion ne zemer te bllokut eshte shume e veshtire te gjesh prona per qira si kjo ne fjale. Siperfaqja totale e prones eshte 47 m2, open space dhe ndodhet ne katin 0. Ambjenti ka nje fasade te madhe dhe eshte perfekte per reklamim, mund te pershtatet per cdo lloj biznesi dhe ka hyrje nga rruga kryesore.

Kontakto per me shume informacion: +355696023888

Adresa: Rruga Ibrahim Rugova

Çmimi: 3 000€


Sipërfaqe: 47m2

Country:


Qyteti: Tirane


Kati: 1


Dhomat: 1


Tualete: 1

Listing Realtor
Ardi Ymaj

Real Estate Broker

Kontakto agjentin
× How can I help you?