×

Bllok, Zyre Per Qira

Info Prona

Zyra per qira ndodhet ne zonen e bllokut, ne katin e 11 te nje pallati te mireadministruar.

Me nje siperfaqe prej 69 m2 dhe me nje organizim open space, zyra ka nje pamje te mrekullueshme nga zona e bllokut.

Pershtatet mjaft mire per cdo lloj biznesi te vogel.

 

Kontaktoni per me shume informacion: +355696023888

Adresa: Rruga Abdyl Frasheri

Çmimi: 750€


Sipërfaqe: 69m2

Country:


Qyteti: Tirane


Kati: 11


Dhomat: 1


Tualete: 1

Listing Realtor
Ardi Ymaj

Real Estate Broker

Kontakto agjentin
× How can I help you?