×

St. Qemal Stafa, Shitet Ambjent Komercial

Info Prona

Ne zonen me te kerkuar te Tiranes, prane RTSH, buze rruges kryesore shitet ambjent komercial.

Ambjenti ka nje siperfaqe 400 m2 dhe eshte i ornganizuar ne openspace.

Vendodhja eshte shume favorizuese dhe gjithashtu ka shume facilitete si ambjent.

 

Kontakto per me shume informacion: +355696023888

Adresa: Stadiumi Qemal Stafa

Çmimi: 1 700 000€


Sipërfaqe: 400m2

Country:


Qyteti: Tirane


Kati: 2


Dhomat: 1


Tualete: 2

Listing Realtor
Ardi Ymaj

Real Estate Broker

Kontakto agjentin
× How can I help you?