×

Qender, Shitet Ambjent Komercial

Info Prona

Ambjenti komercial luksoz eshte i pozicionuar ne zemer te Tiranes, buze rruges kryesore, prane shume vendeve prestigjoze. Fasada qe ka prona eshte shume e vecante dhe mund te perdoret per marketing.

Siperfaqja totale prej 270 m2 eshte e organizuar: 1 hapesira open space, 2 tualete, 1 dhome per administratorin, 1 dhome per IT dhe kamerat. Prona ka dokumentacion te rregullt pronesie dhe mund te pershtatet per te gjitha bizneset.

 

Kontakto per me shume informacion: +355696023888

Adresa: Rruga George W Bush

Çmimi: 1 500 000€


Sipërfaqe: 270m2

Country:


Qyteti: Tirane


Kati: 1


Dhomat: 4


Tualete: 2

Listing Realtor
Ardi Ymaj

Real Estate Broker

Kontakto agjentin
× How can I help you?