×

ETC, Apartament 3+1 per Shitje

Info Prona

Apartamenti ndodhet ne nje nder zonat dhe ndertesat me te mira te Tiranes ne zonen e RTSh-se

Ka nje siperfaqe totale prej 210 m2 dhe eshte e organziuar: 1 sallon te madh, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkonin me pamje shume te bukur. Apartamenti eshte i mobiluar plotesisht me mobilje tradicionale dhe stil italian. Te gjitha dhomat jane me hapesira te medha. Salloni eshte i vecuar nga kuzhina.

 

Kontaktoni Ardin per me shume informacion: +355696023888

Adresa: Stadiumi Qemal Stafa

Çmimi: 450 000€


Sipërfaqe: 210m2

Country:


Qyteti: Tirane


Kati: 9


Dhomat: 3


Tualete: 2

Listing Realtor
Ardi Ymaj

Real Estate Broker

Kontakto agjentin
× How can I help you?