×

GJIRI I LALZIT, APARTAMENT 1+1 PER SHITJE

Info Prona

👉🏻Okazion👈🏻 NXITONI, KY CMIM NUK PERSERITET ME!

Gjiri i Lalzit, San Pietro Residence, Shiten Apartamente 2+1, 100 m2

Nese po kerkoni per nje shtepi pushimi prane detit, ky eshte vendi ideal! Apartamentet ndodhen ne nje prej residencave me te bukura, ne nje zone te mire administruar dhe prane detit.

Kontakto Ardin per me shume informacion: +355696023888

Adresa: Gjiri i Lalezit

Çmimi: 105 000€


Sipërfaqe: 91m2

Country:


Qyteti: Durres


Kati: 1


Dhomat: 1


Tualete: 1

Listing Realtor
Ardi Ymaj

Real Estate Broker

Kontakto agjentin
× How can I help you?