×

Gjiri i Lalzit, Apartamente Per Shitje

Info Prona

Dy nga apartamentet jane shitur!

👉🏻Okazion👈🏻 NXITONI, KY CMIM NUK PERSERITET ME!

Gjiri i Lalzit, San Pietro Residence, Shiten Apartamente 2+1, 100 m2

Nese po kerkoni per nje shtepi pushimi prane detit, ky eshte vendi ideal! Apartamentet ndodhen ne nje prej residencave me te bukura, ne nje zone te mire administruar dhe prane detit.

Kontakto Ardin per me shume informacion: +355696023888

Adresa: San Pietro Resort

Çmimi: 120 000€


Sipërfaqe: 100.3m2

Country:


Qyteti: Tirane


Orientimi: south-west

Kati: 1


Dhomat: 2


Tualete: 2

Listing Realtor
Ardi Ymaj

Real Estate Broker

Kontakto agjentin
× How can I help you?