×

R. Hoxha Tasim, Jepet me Qira Ambjent Komercial

Info Prona

Ambjenti Komercial ndodhet ne rrugen Hoxha Tasim, ne katin o, buze rruges kryesore me fasade te madhe dhe i pershtatshem per cdo lloj biznesi.

Siperfaqe totale e ambjentit eshte 98 m2 open space.

Ambjenti ka nje hyrje nga rruga kryesore.

 

Kontakto per me shume informacion: +355696023888

Adresa: Qender

Çmimi: 2 500€


Sipërfaqe: 98m2

Country:


Qyteti: Tirane


Kati: 1


Dhomat: 0


Tualete: 1

Listing Realtor
Ardi Ymaj

Real Estate Broker

Kontakto agjentin
× How can I help you?