×

Stadiumi Dinamo, Jepet me Qira Ambjent Komercial

Info Prona

Ambjenti Komercial ndodhet prane Stadiumit Dinamo, ne katin e 1 siper dyqaneve, te nje pallati te ri me nje fasade vizibel dhe pamje nga stadiumi, i pershtatshem per cdo lloj biznesi.

Siperfaqe totale e ambjentit eshte 200 m2 e cila organizohet ne 192 m2 siperfaqe e brendshme dhe 7 m2 siperfaqe e perbashket. E gjithe siperfaqja eshte open space.

Ambjenti ka nje hyrje te vecante nga hyrja e pergjithshme. Mund te pershtatet shume mire per zyra avokatie, arkitekture, zyra finance etj.

 

Kontakto per me shume informacion: +355696023888

Adresa: Stadiumi Dinamo

Çmimi: 2 500€


Sipërfaqe: 200m2

Country:


Qyteti: Tirane


Kati: 1


Dhomat: 1


Tualete: 1

Listing Realtor
Ardi Ymaj

Real Estate Broker

Kontakto agjentin
× How can I help you?