×

Tek Torre Drini, Shitet Apartament 2+1!

Info Prona

Ne Qender te Tiranes, Tek Torre Drini, Shitet apartament 2+1.

Apartamenti me nje siperfaqe 165 m2, eshte i organizuar si me poshte: sallon i madh, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, dhe nje ballkon me nje hapesire te kosiderueshme. Orientimi i apartamentin eshte Lindje Perendim dhe ka nje pamje fantastike nga Sheshi Skenderbe.

Torre Drini eshte nje nga ndertesat me te mira te Tiranes me nje administrim shume te mire dhe siguri te larte. Disponon dokumentacion te rregullt pronesie.

 

Kontakto per me shume informacion: +355696023888

Adresa: Rruga Abdi Toptani

Çmimi: 350 000€


Sipërfaqe: 165m2

Country:


Qyteti: Tirane


Kati: 7


Dhomat: 2


Tualete: 2

Listing Realtor
Ardi Ymaj

Real Estate Broker

Kontakto agjentin
× How can I help you?