×

Kullat Binjake, Zyre per Qira

Info Prona

Ambjenti ndodhet ne Blv. Deshmoret e Kombit, ne njeren prej ndertesave te Kullave Binjake me nje siperfaqe totale prej 118 m2.

Organizohet ne: 3 ambjente te ndara, 2 tualete dhe ballkon.
Ambjenti pershtatet shume mire per cdo lloj zyre dhe ofron te gjitha fasilitetet e nje zyre si nga vendodhja ashtu edhe nga organizimi. Ne cmimin e Qirase jane te perfshira edhe taksat.

 

Kontaktoni tani per me shume informacion: +355696023888

Adresa: Blv. Deshmoret e Kombit

Çmimi: 1 500€


Sipërfaqe: 118m2

Country:


Qyteti: Tirane


Kati: 8


Dhomat: 3


Tualete: 2

Listing Realtor
Ardi Ymaj

Real Estate Broker

Kontakto agjentin
× How can I help you?