×

Budva, Apartament per Shitje, 78 m2

Ne Qender te Budva Apartament per shitje.

Nëse jeni duke kërkuar për një mundësi fantastike investimi, atëherë apartamentet për shitje në Mal të Zi duhet patjetër të jenë në radarin tuaj. Ky vend i bukur ballkanik po shfaqet me shpejtësi si një pikë e nxehtë për investitorët ndërkombëtarë të pasurive të paluajtshme, falë mjedisit të favorshëm të biznesit, ekonomisë së qëndrueshme dhe peizazheve natyrore mahnitëse. Pavarësisht nëse kërkoni të blini një shtëpi pushimi, të investoni në prona me qira ose thjesht të diversifikoni portofolin tuaj, nuk ka pasur kurrë një kohë më të mirë për të marrë në konsideratë blerjen e apartamenteve në Mal të Zi.

Ky apartament 78 m2 për shitje në Budva,  ofron një mundësi fantastike për të zotëruar një pronë në një nga destinacionet më të bukura në Mesdhe. Nëse jeni duke kërkuar për një shtëpi pushimi ose një investim afatgjatë, ky apartament ofron përzierjen perfekte të rehatisë, komoditetit dhe stilit. Ndërtesa ndodhet në një zonë të qetë banimi, shume prane qendres se qytetit me kembe dhe plazhet mahnitëse për të cilat është e famshme Budva.

Çmimi i Apartamentit është 2500 euro/m2

Kontaktoni per me shume informacion: +355696023888

Budva, Apartament per Shitje, 70 m2

Ne Qender te Budva Apartamente per shitje.

Nëse jeni duke kërkuar për një mundësi fantastike investimi, atëherë apartamentet për shitje në Mal të Zi duhet patjetër të jenë në radarin tuaj. Ky vend i bukur ballkanik po shfaqet me shpejtësi si një pikë e nxehtë për investitorët ndërkombëtarë të pasurive të paluajtshme, falë mjedisit të favorshëm të biznesit, ekonomisë së qëndrueshme dhe peizazheve natyrore mahnitëse. Pavarësisht nëse kërkoni të blini një shtëpi pushimi, të investoni në prona me qira ose thjesht të diversifikoni portofolin tuaj, nuk ka pasur kurrë një kohë më të mirë për të marrë në konsideratë blerjen e apartamenteve në Mal të Zi.

Ky apartament 70 m2 për shitje në Budva,  ofron një mundësi fantastike për të zotëruar një pronë në një nga destinacionet më të bukura në Mesdhe. Nëse jeni duke kërkuar për një shtëpi pushimi ose një investim afatgjatë, ky apartament ofron përzierjen perfekte të rehatisë, komoditetit dhe stilit. Ndërtesa ndodhet në një zonë të qetë banimi, shume prane qendres se qytetit me kembe dhe plazhet mahnitëse për të cilat është e famshme Budva. Me vendndodhjen e tij kryesore, ky apartament ofron përzierjen perfekte të rehatisë, komoditetit dhe stilit.

Çmimi i Apartamentit është 2500 euro/m2

Kontaktoni per me shume informacion: +355696023888

Budva, Apartment per Shitje 1+1

Ne Qender te Budva, Apartament 1+1 per shitje.

Nëse jeni duke kërkuar për një mundësi fantastike investimi, atëherë apartamentet për shitje në Mal të Zi duhet patjetër të jenë në radarin tuaj. Ky vend i bukur ballkanik po shfaqet me shpejtësi si një pikë e nxehtë për investitorët ndërkombëtarë të pasurive të paluajtshme, falë mjedisit të favorshëm të biznesit, ekonomisë së qëndrueshme dhe peizazheve natyrore mahnitëse. Pavarësisht nëse kërkoni të blini një shtëpi pushimi, të investoni në prona me qira ose thjesht të diversifikoni portofolin tuaj, nuk ka pasur kurrë një kohë më të mirë për të marrë në konsideratë blerjen e apartamenteve në Mal të Zi.

Ky apartament 1+1 për shitje në Budva, Mali i Zi ofron një mundësi fantastike për të zotëruar një pronë moderne në një nga destinacionet më të bukura në Mesdhe. Nëse jeni duke kërkuar për një shtëpi pushimi ose një investim afatgjatë, ky apartament ofron përzierjen perfekte të rehatisë, komoditetit dhe stilit. Ndërtesa ndodhet në një zonë të qetë banimi, ne qender te Budva dhe shume prane plazheve mahnitëse për të cilat është e famshme Budva.

Çmimi i Apartamenteve është 3000 euro/m2

Kontaktoni per me shume informacion: +355696023888

Budva, Apartamente per Shitje

Becici, Budva, apartamente ne shitje 1+1, 2+1, 3+1.

Nëse jeni duke kërkuar për një mundësi fantastike investimi, atëherë apartamentet për shitje në Mal të Zi duhet patjetër të jenë në radarin tuaj. Ky vend i bukur ballkanik po shfaqet me shpejtësi si një pikë e nxehtë për investitorët ndërkombëtarë të pasurive të paluajtshme, falë mjedisit të favorshëm të biznesit, ekonomisë së qëndrueshme dhe peizazheve natyrore mahnitëse. Pavarësisht nëse kërkoni të blini një shtëpi pushimi, të investoni në prona me qira ose thjesht të diversifikoni portofolin tuaj, nuk ka pasur kurrë një kohë më të mirë për të marrë në konsideratë blerjen e apartamenteve në Mal të Zi.

Keto apartamente 1+1, 2+1, 3+1 për shitje në Budva, Mali i Zi ofron një mundësi fantastike për të zotëruar një pronë te tille në një nga destinacionet më të bukura në Mesdhe. Nëse jeni duke kërkuar për një shtëpi pushimi ose një investim afatgjatë, ky apartament ofron përzierjen perfekte të rehatisë, komoditetit dhe stilit. Ndërtesa ndodhet në një zonë të qetë banimi, shume prane plazheve mahnitëse për të cilat është e famshme Budva.

Çmimi i Apartamenteve është 3000 euro/m2

Kontaktoni per me shume informacion: +355696023888

Hilton Garden In, Apartament 3+1 per Qira

Blv. Gjergj Fishta tek Hilton Garden In, Apartament 3+1 per Qira, i mobiluar!

Apartamenti 3+1 është një zgjidhje e shkëlqyer për të gjithë ata që kërkojnë një ambient të rehatshëm dhe modern shume prane qendres se Tiranes dhe Bllokut. Me një lokalizim të përsosur, , ky apartament ofron një ambjent te dizajnuar për të plotësuar të gjitha kushtet.
Hapesira e brendshme prej 110 m2 organizohet si me poshte: sallon I madh sebashku me kuzhine, dhome matrimoniale, 2 dhoma per femije dhe 2 tualete duke u bërë një zgjidhje e përsosur për një familje që kërkojnë një ambient të përshtatshëm për të qëndruar për një periudhë te gjate. Apartamenti eshte i mobiluar dhe jepet me qira: 1000 euro/ muaj. Fasilitetet dhe qetesia e zones e bejne pronen nder me te kerkuarat. Apartamenti jepet me qira kryesisht per te huaj.

Kontaktoni per me shume informacion: +355696023888

#exclusiveproperties

GJIRI I LALZIT, APARTAMENT 1+1 PER SHITJE

👉🏻Okazion👈🏻 NXITONI, KY CMIM NUK PERSERITET ME!

Gjiri i Lalzit, San Pietro Residence, Shiten Apartamente 2+1, 100 m2

Nese po kerkoni per nje shtepi pushimi prane detit, ky eshte vendi ideal! Apartamentet ndodhen ne nje prej residencave me te bukura, ne nje zone te mire administruar dhe prane detit.

Kontakto Ardin per me shume informacion: +355696023888

GJIRI I LALZIT, APARTAMENTE PER SHITJE

Tre nga apartamentet jane shitur!

👉🏻Okazion👈🏻 NXITONI, KY CMIM NUK PERSERITET ME!

Gjiri i Lalzit, San Pietro Residence, Shiten Apartamente 2+1, 100 m2

Nese po kerkoni per nje shtepi pushimi prane detit, ky eshte vendi ideal! Apartamentet ndodhen ne nje prej residencave me te bukura, ne nje zone te mire administruar dhe prane detit.

Kontakto Ardin per me shume informacion: +355696023888

Gjiri i Lalzit, Apartamente Per Shitje

Dy nga apartamentet jane shitur!

👉🏻Okazion👈🏻 NXITONI, KY CMIM NUK PERSERITET ME!

Gjiri i Lalzit, San Pietro Residence, Shiten Apartamente 2+1, 100 m2

Nese po kerkoni per nje shtepi pushimi prane detit, ky eshte vendi ideal! Apartamentet ndodhen ne nje prej residencave me te bukura, ne nje zone te mire administruar dhe prane detit.

Kontakto Ardin per me shume informacion: +355696023888

Gjiri i Lalzit, Apartamente Per Shitje

👉🏻Okazion👈🏻 NXITONI, KY CMIM NUK PERSERITET ME!

Gjiri i Lalzit, San Pietro Residence, Shiten Apartamente 2+1, 100 m2

Nese po kerkoni per nje shtepi pushimi prane detit, ky eshte vendi ideal! Apartamentet ndodhen ne nje prej residencave me te bukura, ne nje zone te mire administruar dhe prane detit.

Kontakto Ardin per me shume informacion: +355696023888

ETC, Apartament 3+1 per Shitje

Apartamenti ndodhet ne nje nder zonat dhe ndertesat me te mira te Tiranes ne zonen e RTSh-se

Ka nje siperfaqe totale prej 210 m2 dhe eshte e organziuar: 1 sallon te madh, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkonin me pamje shume te bukur. Apartamenti eshte i mobiluar plotesisht me mobilje tradicionale dhe stil italian. Te gjitha dhomat jane me hapesira te medha. Salloni eshte i vecuar nga kuzhina.

 

Kontaktoni Ardin per me shume informacion: +355696023888

× How can I help you?