×

Bllok, Jepet me Qira Ambjent Komercial 800 m2

Kjo pronë komerciale e vendosur në zonën e Bllokut, ofron një sipërfaqe mbresëlënëse prej 800 metrash katrorë, me një fasadë të madhe dhe tërheqëse që ofron vizibilitet maximal për çdo biznes. Prona ndodhet në katin e pare me hyrja te personalizuar nga rruga kryesore me nje post per recepsion ne katin 0.

Prona ofron një vendndodhje kryesore për një gamë të gjerë biznesesh. Zona e Bllokut është e njohur për komunitetin e saj të lulëzuar të biznesit, me shumë lehtësira të njohura, restorante dhe dyqane të ndryshme, duke e bërë këtë një vend kryesor për bizneset që duan të përfitojnë nga niveli i lartë i trafikut në këmbë por edhe me makinë në zonë.

Më një hapësirë të bollshme mund të përshtatet lehtësisht për të përmbushur nevojat specifike të çdo biznesi. Prona është e ndarë në disa ambjente pune dhe gjithashtu ofron për punonjësit një verandë në pjesën e pasme.

Pavarësisht nëse kërkoni të blini apo ta merrni me qira, kjo pronë komerciale ofron një mundësi të shkëlqyer investimi në një nga vendet më të dëshiruara dhe të kërkuara të Tiranës.

Me një sipërfaqe të madhe, një fasadë të spikatur dhe një planimetri fleksibël, kjo pronë me siguri do të tërheqë një sërë biznesesh që kërkojnë të krijojnë një prani në këtë pjesë të lulëzuar të qytetit.

Kontaktoni per me shume informacion: +355696023888

Bllok, Jepet me Qira Ambjent Komercial

Ambjenti Komercial eshte e pozicionuar ne nje vendodhje kyce ne zonen e Bllokut.

Me kete lokacion ne zemer te bllokut eshte shume e veshtire te gjesh prona per qira si kjo ne fjale. Siperfaqja totale e prones eshte 47 m2, open space dhe ndodhet ne katin 0. Ambjenti ka nje fasade te madhe dhe eshte perfekte per reklamim, mund te pershtatet per cdo lloj biznesi dhe ka hyrje nga rruga kryesore.

Kontakto per me shume informacion: +355696023888

Kullat Binjake, Jepet me Qira Ambjent Komercial

Ambjent perfekt per zyra i organizuar ne open space, me nje visibilitet maksimal nga “Bulevardi Deshmoret e Kombit” dhe shitet me nje cmim tregu ne ate zone.

Siperfaqja eshte e organizuar: 246 m2 jane siperfaqe totale sebashku me verande ku 200 m2 eshte e siperfaqe e brendshme 46 m2 verande. 21 m2 eshte siperfaqe e perbashket. Ambjenti disponon dokumentacion te rregullt pronesie.

Cfare e ben kete prone unike eshte ashensori i personalizuar i ndare nga ashensori i pergjithshem i nderteses.

Ambjenti mund te perdoret per zyra avokatie, arkitekture, financiale, klinike dentare gjithashtu edhe restorant.

Kjo eshte nje prone qe ndodhet ne nje zone kyce e rrethuar nga vende prestigjoze si Hotel Rogner, Kryeministria, Ambasada, etj

Cmimi 3300 euro/muaj perfshire taksat

 

Kontaktoni per me shume informacion : +355696023888 

Kompleksi Delijorgji, Shitet Ambjent Komercial

Ambjent Komercial i ndodhur ne nje nder komplekset me te mira ne Tirane ” Kompleksi Delijorgji”

Nje prone komerciale qe mund te pershtatet sipas biznesit dhe ndodhet ne katin 0.

Siperfaqja eshte e organizuar: 87 m2 open space, gjithashtu ambjenti ka nje fasade 12 m.

Kjo eshte nje prone qe ndodhet ne nje zone kyce dhe ofron shume facilitete, mund te pershtatet per: farmaci, sallon bukurie etj.

 

Kontaktoni per me shume informacion : +355696023888 

Autostrada Tirane-Durres, Godine Showroom Per Qira

Nese po kerkoni showrooom te perkryer per biznesin tuaj ne autostraden Tirane – Durres, ky eshte ambjenti i duhur.
Ajo ka nje siperfaqe prej 2000m2 e ndare ne dy Kate nga 1000 m2 openspace, me fasade xhami ballore dhe e poziconuar buze autostrades. Pozicionimi i saj eshte ajo qe e ben unike persa i perket ekspozimit te marketingut dhe fasades.

 

Kontaktoni Ardin per me shume informacion: +355696023888

Bllok, Jepet me Qira Ambjent Komercial!

Ambjenti ndodhet ne rrugen me kryesore te Bllokut: Rruga Abdyl Frasheri.

Me nje siperfaqe prej 900 m2 e organizuar ne Open Space, ku 750 m2 jane sip e brendshme dhe 150 m2 jane sip verande, me nje vizibilitet maksimal, ambjenti pershtatet per cdo lloj biznesi (call center, zyra marketing, zyra avokatie, agjensi turistike, klinike dentare).

Ambjenti ndodhet buze rruges kryesore dhe ka hyrje dhe dalje te vecanta nga kati 0. Cfare e ben unike kete prone eshte fasada e xhamit me nje harkore 180° – 250°.

Per shume vite kjo prone ka qene gjthmone me e kerkuara per biznese te ndryshme.

Cmimi eshte 10000 euro/ muaj Bruto (perfshire taksat)

Kontaktoni tani  per me shume informacion: +355696023888

Bllok, Jepet me Qira Ambjent Komercial

Ambjent perfekt per zyra, i ndodhur ne nje zone prestigjoze rruga Ismail Qemali, siper Intesa San Paolo Bank, kati 2.

Nje prone komerciale qe mund te pershtatet sipas biznesit, me nje pamje unike nga vila e Enver Hoxhes.

Siperfaqja eshte e organizuar: 500 m2, e ndare ne Hapesira te ndryshme. Keto hapesira mund te pershtaten ne zyra kryesore, ambjente per punonjesit, ambjent per mbledhje, dhe ambjent per ushqim ose pushim. Ambjenti disponon dokumentacion te rregullt pronesie.

Kjo eshte nje prone qe ndodhet ne nje zone kyce dhe ofron shume facilitete, mund te pershtatet per: klinike dentare, call center, zyra avokatie, arkitekture, zyra kompjuterike etj

 

Kontaktoni per me shume informacion : +355696023888 

Bllok, Shitet Ambjent Komercial

Ambjent perfekt per zyra, i ndodhur ne nje zone prestigjoze rruga Ismail Qemali, siper Intesa San Paolo Bank, kati 2.

Nje prone komerciale qe mund te pershtatet sipas biznesit, me nje pamje unike nga vila e Enver Hoxhes.

Siperfaqja eshte e organizuar: 500 m2, e ndare ne Hapesira te ndryshme. Keto hapesira mund te pershtaten ne zyra kryesore, ambjente per punonjesit, ambjent per mbledhje, dhe ambjent per ushqim ose pushim. Ambjenti disponon dokumentacion te rregullt pronesie.

Kjo eshte nje prone qe ndodhet ne nje zone kyce dhe ofron shume facilitete, mund te pershtatet per: klinike dentare, call center, zyra avokatie, arkitekture etj

 

Kontaktoni per me shume informacion : +355696023888 

R. Hoxha Tasim, Jepet me Qira Ambjent Komercial

Ambjenti Komercial ndodhet ne rrugen Hoxha Tasim, ne katin o, buze rruges kryesore me fasade te madhe dhe i pershtatshem per cdo lloj biznesi.

Siperfaqe totale e ambjentit eshte 98 m2 open space.

Ambjenti ka nje hyrje nga rruga kryesore.

 

Kontakto per me shume informacion: +355696023888

Stadiumi Dinamo, Jepet me Qira Ambjent Komercial

Ambjenti Komercial ndodhet prane Stadiumit Dinamo, ne katin e 1 siper dyqaneve, te nje pallati te ri me nje fasade vizibel dhe pamje nga stadiumi, i pershtatshem per cdo lloj biznesi.

Siperfaqe totale e ambjentit eshte 200 m2 e cila organizohet ne 192 m2 siperfaqe e brendshme dhe 7 m2 siperfaqe e perbashket. E gjithe siperfaqja eshte open space.

Ambjenti ka nje hyrje te vecante nga hyrja e pergjithshme. Mund te pershtatet shume mire per zyra avokatie, arkitekture, zyra finance etj.

 

Kontakto per me shume informacion: +355696023888

× How can I help you?