×

Bllok, Jepet me Qira Ambjent Komercial 800 m2

Kjo pronë komerciale e vendosur në zonën e Bllokut, ofron një sipërfaqe mbresëlënëse prej 800 metrash katrorë, me një fasadë të madhe dhe tërheqëse që ofron vizibilitet maximal për çdo biznes. Prona ndodhet në katin e pare me hyrja te personalizuar nga rruga kryesore me nje post per recepsion ne katin 0.

Prona ofron një vendndodhje kryesore për një gamë të gjerë biznesesh. Zona e Bllokut është e njohur për komunitetin e saj të lulëzuar të biznesit, me shumë lehtësira të njohura, restorante dhe dyqane të ndryshme, duke e bërë këtë një vend kryesor për bizneset që duan të përfitojnë nga niveli i lartë i trafikut në këmbë por edhe me makinë në zonë.

Më një hapësirë të bollshme mund të përshtatet lehtësisht për të përmbushur nevojat specifike të çdo biznesi. Prona është e ndarë në disa ambjente pune dhe gjithashtu ofron për punonjësit një verandë në pjesën e pasme.

Pavarësisht nëse kërkoni të blini apo ta merrni me qira, kjo pronë komerciale ofron një mundësi të shkëlqyer investimi në një nga vendet më të dëshiruara dhe të kërkuara të Tiranës.

Me një sipërfaqe të madhe, një fasadë të spikatur dhe një planimetri fleksibël, kjo pronë me siguri do të tërheqë një sërë biznesesh që kërkojnë të krijojnë një prani në këtë pjesë të lulëzuar të qytetit.

Kontaktoni per me shume informacion: +355696023888

Hilton Garden In, Apartament 3+1 per Qira

Blv. Gjergj Fishta tek Hilton Garden In, Apartament 3+1 per Qira, i mobiluar!

Apartamenti 3+1 është një zgjidhje e shkëlqyer për të gjithë ata që kërkojnë një ambient të rehatshëm dhe modern shume prane qendres se Tiranes dhe Bllokut. Me një lokalizim të përsosur, , ky apartament ofron një ambjent te dizajnuar për të plotësuar të gjitha kushtet.
Hapesira e brendshme prej 110 m2 organizohet si me poshte: sallon I madh sebashku me kuzhine, dhome matrimoniale, 2 dhoma per femije dhe 2 tualete duke u bërë një zgjidhje e përsosur për një familje që kërkojnë një ambient të përshtatshëm për të qëndruar për një periudhë te gjate. Apartamenti eshte i mobiluar dhe jepet me qira: 1000 euro/ muaj. Fasilitetet dhe qetesia e zones e bejne pronen nder me te kerkuarat. Apartamenti jepet me qira kryesisht per te huaj.

Kontaktoni per me shume informacion: +355696023888

#exclusiveproperties

Blv. Gjergj Fishta tek Hilton Garden In, Ambjent per zyra per Qira

Blv. Gjergj Fishta tek Hilton Garden Inn, Jepet me Qira Ambjent per zyra me nje siperfaqe 100 m2 totalisht i mobiluar.
Zyra prej 100 m2 eshte e ndare ne ambjente te vecanta + tualetin. Kjo prone mund te pershtatet sipas biznesit, me nje pozicionim shume te mire buze rruges. Siperfaqja eshte perfekte per cdo biznes qe kerkon ambjente te ndara, vizibilitet dhe fasilitete.
Prona ndodhet ne nje zone kyce te Tiranes dhe eshte totalisht e mobiluar.
Kontaktoni per me shume informacion: +355696023888

Kullat Binjake, Jepet me Qira Ambjent Komercial

Ambjent perfekt per zyra i organizuar ne open space, me nje visibilitet maksimal nga “Bulevardi Deshmoret e Kombit” dhe shitet me nje cmim tregu ne ate zone.

Siperfaqja eshte e organizuar: 246 m2 jane siperfaqe totale sebashku me verande ku 200 m2 eshte e siperfaqe e brendshme 46 m2 verande. 21 m2 eshte siperfaqe e perbashket. Ambjenti disponon dokumentacion te rregullt pronesie.

Cfare e ben kete prone unike eshte ashensori i personalizuar i ndare nga ashensori i pergjithshem i nderteses.

Ambjenti mund te perdoret per zyra avokatie, arkitekture, financiale, klinike dentare gjithashtu edhe restorant.

Kjo eshte nje prone qe ndodhet ne nje zone kyce e rrethuar nga vende prestigjoze si Hotel Rogner, Kryeministria, Ambasada, etj

Cmimi 3300 euro/muaj perfshire taksat

 

Kontaktoni per me shume informacion : +355696023888 

Autostrada Tirane-Durres, Godine Showroom Per Qira

Nese po kerkoni showrooom te perkryer per biznesin tuaj ne autostraden Tirane – Durres, ky eshte ambjenti i duhur.
Ajo ka nje siperfaqe prej 2000m2 e ndare ne dy Kate nga 1000 m2 openspace, me fasade xhami ballore dhe e poziconuar buze autostrades. Pozicionimi i saj eshte ajo qe e ben unike persa i perket ekspozimit te marketingut dhe fasades.

 

Kontaktoni Ardin per me shume informacion: +355696023888

Qender te Tiranes, Jepet Me Qira Godine Biznesi

Nese ka nje godine ideale per biznes ne qender te tiranes, nuk ka tjeter pervec kesaj godine. Godina ka nje siperfaqe prej 900m2 te brendshme, dhe nje siperfaqe 1000m2 trualli. Siperfaqja e brendshme eshte e ndar ne 3 kate perkatesisht nga 400m2. Siperfaqja e truallit te jep mundesine e parkingut. Struktura e brendshme eshte kryesisht e hapur, dhe lartesia eshte 3.5m.

Godina eshte e pershatshme per Spital, Shkolle, Boutique Hotel, etj

 

Kontaktoni Ardin per me shume informacion: +355696023888

Bllok, Jepet me Qira Ambjent Komercial

Ambjent perfekt per zyra, i ndodhur ne nje zone prestigjoze rruga Ismail Qemali, siper Intesa San Paolo Bank, kati 2.

Nje prone komerciale qe mund te pershtatet sipas biznesit, me nje pamje unike nga vila e Enver Hoxhes.

Siperfaqja eshte e organizuar: 500 m2, e ndare ne Hapesira te ndryshme. Keto hapesira mund te pershtaten ne zyra kryesore, ambjente per punonjesit, ambjent per mbledhje, dhe ambjent per ushqim ose pushim. Ambjenti disponon dokumentacion te rregullt pronesie.

Kjo eshte nje prone qe ndodhet ne nje zone kyce dhe ofron shume facilitete, mund te pershtatet per: klinike dentare, call center, zyra avokatie, arkitekture, zyra kompjuterike etj

 

Kontaktoni per me shume informacion : +355696023888 

Bllok, Jepet me Qira Ambjent 3+1

Ne Bllok, Prane Librit Universitar, Jepet me Qira Ambjent 3+1 me nje siperfaqe 150 m2. Ambjenti ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te ri me ashensor.

Organizohet ne: 1 sallon te madh, kuzhina, 3 ambjente, 2 tualete dhe 2 ballkone.
Ambjent per qira ndodhet ne nje zone qendrore te bllokut dhe pershtatet shume mire per cdo lloj zyre.
Ne cmimin e Qirase jane te perfshira edhe taksat.
Mundesia e parkimit ka cmim extra.

Kontaktoni per me shume informacion: +355696023888

× How can I help you?