×

Rugova, Kosove, Shitet Toke

Rugove, Kosove toke per shitje me siperfaqe 33.000 m2 – 90.000 m2

Per cdokend qe Po kerkon te ndertoje nje Resort perfect ne maje te rugoves, ne mes ajrit te paster, pamjes piktoreske, privatesise dhe qetesise ju prezantojme Eksluzivisht Token per shitje prej 33.000 m2 me hapesire zgjerimi deri ne 90.000 m2.
Kjo eshte e vetmja prone per shitje ne mes te maleve te Rugoves, buze interkoneksionit te rruges se re me plan zhvillimor te ri qe lidh aksin kryesor mes Pejes dhe Rugoves. Prona ndodhet saktesisht ne Shtupeq te vogel dhe te madh dhe sic e shikojme edhe nga video nga nje pozion 360 grade te shikueshem te Malit te zi Maqedonise dhe Shqiperise

 

Kontaktoni per me shume informacion: +355696023888

Budva, Apartament per Shitje, 78 m2

Ne Qender te Budva Apartament per shitje.

Nëse jeni duke kërkuar për një mundësi fantastike investimi, atëherë apartamentet për shitje në Mal të Zi duhet patjetër të jenë në radarin tuaj. Ky vend i bukur ballkanik po shfaqet me shpejtësi si një pikë e nxehtë për investitorët ndërkombëtarë të pasurive të paluajtshme, falë mjedisit të favorshëm të biznesit, ekonomisë së qëndrueshme dhe peizazheve natyrore mahnitëse. Pavarësisht nëse kërkoni të blini një shtëpi pushimi, të investoni në prona me qira ose thjesht të diversifikoni portofolin tuaj, nuk ka pasur kurrë një kohë më të mirë për të marrë në konsideratë blerjen e apartamenteve në Mal të Zi.

Ky apartament 78 m2 për shitje në Budva,  ofron një mundësi fantastike për të zotëruar një pronë në një nga destinacionet më të bukura në Mesdhe. Nëse jeni duke kërkuar për një shtëpi pushimi ose një investim afatgjatë, ky apartament ofron përzierjen perfekte të rehatisë, komoditetit dhe stilit. Ndërtesa ndodhet në një zonë të qetë banimi, shume prane qendres se qytetit me kembe dhe plazhet mahnitëse për të cilat është e famshme Budva.

Çmimi i Apartamentit është 2500 euro/m2

Kontaktoni per me shume informacion: +355696023888

Budva, Apartament per Shitje, 70 m2

Ne Qender te Budva Apartamente per shitje.

Nëse jeni duke kërkuar për një mundësi fantastike investimi, atëherë apartamentet për shitje në Mal të Zi duhet patjetër të jenë në radarin tuaj. Ky vend i bukur ballkanik po shfaqet me shpejtësi si një pikë e nxehtë për investitorët ndërkombëtarë të pasurive të paluajtshme, falë mjedisit të favorshëm të biznesit, ekonomisë së qëndrueshme dhe peizazheve natyrore mahnitëse. Pavarësisht nëse kërkoni të blini një shtëpi pushimi, të investoni në prona me qira ose thjesht të diversifikoni portofolin tuaj, nuk ka pasur kurrë një kohë më të mirë për të marrë në konsideratë blerjen e apartamenteve në Mal të Zi.

Ky apartament 70 m2 për shitje në Budva,  ofron një mundësi fantastike për të zotëruar një pronë në një nga destinacionet më të bukura në Mesdhe. Nëse jeni duke kërkuar për një shtëpi pushimi ose një investim afatgjatë, ky apartament ofron përzierjen perfekte të rehatisë, komoditetit dhe stilit. Ndërtesa ndodhet në një zonë të qetë banimi, shume prane qendres se qytetit me kembe dhe plazhet mahnitëse për të cilat është e famshme Budva. Me vendndodhjen e tij kryesore, ky apartament ofron përzierjen perfekte të rehatisë, komoditetit dhe stilit.

Çmimi i Apartamentit është 2500 euro/m2

Kontaktoni per me shume informacion: +355696023888

Budva, Apartment per Shitje 1+1

Ne Qender te Budva, Apartament 1+1 per shitje.

Nëse jeni duke kërkuar për një mundësi fantastike investimi, atëherë apartamentet për shitje në Mal të Zi duhet patjetër të jenë në radarin tuaj. Ky vend i bukur ballkanik po shfaqet me shpejtësi si një pikë e nxehtë për investitorët ndërkombëtarë të pasurive të paluajtshme, falë mjedisit të favorshëm të biznesit, ekonomisë së qëndrueshme dhe peizazheve natyrore mahnitëse. Pavarësisht nëse kërkoni të blini një shtëpi pushimi, të investoni në prona me qira ose thjesht të diversifikoni portofolin tuaj, nuk ka pasur kurrë një kohë më të mirë për të marrë në konsideratë blerjen e apartamenteve në Mal të Zi.

Ky apartament 1+1 për shitje në Budva, Mali i Zi ofron një mundësi fantastike për të zotëruar një pronë moderne në një nga destinacionet më të bukura në Mesdhe. Nëse jeni duke kërkuar për një shtëpi pushimi ose një investim afatgjatë, ky apartament ofron përzierjen perfekte të rehatisë, komoditetit dhe stilit. Ndërtesa ndodhet në një zonë të qetë banimi, ne qender te Budva dhe shume prane plazheve mahnitëse për të cilat është e famshme Budva.

Çmimi i Apartamenteve është 3000 euro/m2

Kontaktoni per me shume informacion: +355696023888

Budva, Apartamente per Shitje

Becici, Budva, apartamente ne shitje 1+1, 2+1, 3+1.

Nëse jeni duke kërkuar për një mundësi fantastike investimi, atëherë apartamentet për shitje në Mal të Zi duhet patjetër të jenë në radarin tuaj. Ky vend i bukur ballkanik po shfaqet me shpejtësi si një pikë e nxehtë për investitorët ndërkombëtarë të pasurive të paluajtshme, falë mjedisit të favorshëm të biznesit, ekonomisë së qëndrueshme dhe peizazheve natyrore mahnitëse. Pavarësisht nëse kërkoni të blini një shtëpi pushimi, të investoni në prona me qira ose thjesht të diversifikoni portofolin tuaj, nuk ka pasur kurrë një kohë më të mirë për të marrë në konsideratë blerjen e apartamenteve në Mal të Zi.

Keto apartamente 1+1, 2+1, 3+1 për shitje në Budva, Mali i Zi ofron një mundësi fantastike për të zotëruar një pronë te tille në një nga destinacionet më të bukura në Mesdhe. Nëse jeni duke kërkuar për një shtëpi pushimi ose një investim afatgjatë, ky apartament ofron përzierjen perfekte të rehatisë, komoditetit dhe stilit. Ndërtesa ndodhet në një zonë të qetë banimi, shume prane plazheve mahnitëse për të cilat është e famshme Budva.

Çmimi i Apartamenteve është 3000 euro/m2

Kontaktoni per me shume informacion: +355696023888

Downtown One Tirana, Ambjent Zyre per Shitje

Shitet ambjent zyre Tek Downtown One Tirana 450 m2

Zyra ndodhet ne nje nga pallatet me te bukura si nga ana arkitekturore ashtu edhe organizative ne Tirane. Downtown one është i pari dhe i vetmi projekt ndërtimi në Shqipëri që prezanton një nivel të ri inovacioni, arkitekturë moderne dhe qëndrueshmëri maksimale. Kjo zyrë krenohet me një hapësirë mbresëlënëse prej 450 metrash katrorë. Zyra është bosh, që ofron mundësi të pafundme për personalizim për t’iu përshtatur nevojave specifike të çdo biznesi.

Duke qenë se zyra nuk është ende e pajisur, ajo i ofron pronarit të ri fleksibilitetin për të projektuar dhe arreduar hapësirën sipas specifikave të tyre të sakta. Ky është një avantazh i rëndësishëm për bizneset që kërkojnë një hapësirë pune unike që nuk mund të plotësohet nga një zyrë e projektuar paraprakisht.

Hapësira është e mbushur me dritë natyrale  nga dritaret e mëdha, duke ofruar një atmosferë të ndritshme dhe tërheqëse. Paraqitja e hapur është e përkryer për krijimin e një hapësire pune që promovon bashkëpunimin dhe produktivitetin.

Ndërtesa ofron pajisje moderne, duke përfshirë sigurinë 24-orëshe dhe parkim të bollshëm si për punonjësit ashtu edhe për vizitorët. Vendndodhja e saj qendrore ofron qasje të lehtë në transportin publik dhe lehtësitë e afërta si restorante dhe dyqane. Madhësia dhe vendndodhja e kësaj zyre e bëjnë atë një investim të shkëlqyer për çdo biznes që kërkon të krijojë një prani të fortë në zonë.

E pershtatshme per klinika dentare, klinika estetike, zyra arkitekture, zyra programimi etj.

Cmimi Sigurisht eshte Okazion per shume pak kohe!

Kontaktoni per me shume informacion: +355696023888

Gjiri i Lalzit, Apartamente Per Shitje

👉🏻Okazion👈🏻 NXITONI, KY CMIM NUK PERSERITET ME!

Gjiri i Lalzit, San Pietro Residence, Shiten Apartamente 2+1, 100 m2

Nese po kerkoni per nje shtepi pushimi prane detit, ky eshte vendi ideal! Apartamentet ndodhen ne nje prej residencave me te bukura, ne nje zone te mire administruar dhe prane detit.

Kontakto Ardin per me shume informacion: +355696023888

Bllok, Shitet Ambjent Komercial

Ambjent perfekt per zyra, i ndodhur ne nje zone prestigjoze rruga Ismail Qemali, siper Intesa San Paolo Bank, kati 2.

Nje prone komerciale qe mund te pershtatet sipas biznesit, me nje pamje unike nga vila e Enver Hoxhes.

Siperfaqja eshte e organizuar: 500 m2, e ndare ne Hapesira te ndryshme. Keto hapesira mund te pershtaten ne zyra kryesore, ambjente per punonjesit, ambjent per mbledhje, dhe ambjent per ushqim ose pushim. Ambjenti disponon dokumentacion te rregullt pronesie.

Kjo eshte nje prone qe ndodhet ne nje zone kyce dhe ofron shume facilitete, mund te pershtatet per: klinike dentare, call center, zyra avokatie, arkitekture etj

 

Kontaktoni per me shume informacion : +355696023888 

Apartament Luksoz per Shitje

Ne zonen e RTSH, zona me e privilegjuar e Tiranes, Shitet Apartament Super Luksoz.

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 346 m2, imagjinoni nje vile brenda nje Pallati.

Organizmi i tij vijon si me poshte: 4 dhoma gjumi, nje sallon te madh ku ndahet ne sallon veror dhe sallon dimeror, kuzhina e vecuar dhe me te gjitha kushtet dhe elektroniken moderne, 3 tualete dhe nje ballkon te madh. Apartamenti eshte i mobiluar dhe cdo mobilje eshte luksoze.

Kualiteti i te jetuarit ne kete apartament i kalon pritshmerite dhe imagjinaten tone. Ate cfare e ben unike eshte privatesia e tij, ndodhet ne katin e 6, me dy hyrje ne ate kat dhe ne katin -1 ndodhet gjithashtu nje post parkimi.

A eshte kjo ajo cfare mund ta quajme PERFEKT?

Kontakto Ardin per me shume informacion: +355696023888

Kullat Binjake, Shitet Ambjent Komercial

Ambjent perfekt per zyra i organizuar ne open space, me nje visibilitet maksimal nga “Bulevardi Deshmoret e Kombit” dhe shitet me nje cmim tregu ne ate zone.

Siperfaqja eshte e organizuar: 246 m2 jane siperfaqe totale sebashku me verande ku 200 m2 eshte e siperfaqe e brendshme 46 m2 verande. 21 m2 eshte siperfaqe e perbashket. Ambjenti disponon dokumentacion te rregullt pronesie.

Cfare e ben kete prone unike eshte ashensori i personalizuar i ndare nga ashensori i pergjithshem i nderteses.

Ambjenti mund te perdoret per zyra avokatie, arkitekture, financiale, klinike dentare gjithashtu edhe restorant.

Kjo eshte nje prone qe ndodhet ne nje zone kyce e rrethuar nga vende prestigjoze si Hotel Rogner, Kryeministria, Ambasada, etj

 

Kontaktoni per me shume informacion : +355696023888 

× How can I help you?