×

Bllok, Jepet me Qira Ambjent Komercial 800 m2

Kjo pronë komerciale e vendosur në zonën e Bllokut, ofron një sipërfaqe mbresëlënëse prej 800 metrash katrorë, me një fasadë të madhe dhe tërheqëse që ofron vizibilitet maximal për çdo biznes. Prona ndodhet në katin e pare me hyrja te personalizuar nga rruga kryesore me nje post per recepsion ne katin 0.

Prona ofron një vendndodhje kryesore për një gamë të gjerë biznesesh. Zona e Bllokut është e njohur për komunitetin e saj të lulëzuar të biznesit, me shumë lehtësira të njohura, restorante dhe dyqane të ndryshme, duke e bërë këtë një vend kryesor për bizneset që duan të përfitojnë nga niveli i lartë i trafikut në këmbë por edhe me makinë në zonë.

Më një hapësirë të bollshme mund të përshtatet lehtësisht për të përmbushur nevojat specifike të çdo biznesi. Prona është e ndarë në disa ambjente pune dhe gjithashtu ofron për punonjësit një verandë në pjesën e pasme.

Pavarësisht nëse kërkoni të blini apo ta merrni me qira, kjo pronë komerciale ofron një mundësi të shkëlqyer investimi në një nga vendet më të dëshiruara dhe të kërkuara të Tiranës.

Me një sipërfaqe të madhe, një fasadë të spikatur dhe një planimetri fleksibël, kjo pronë me siguri do të tërheqë një sërë biznesesh që kërkojnë të krijojnë një prani në këtë pjesë të lulëzuar të qytetit.

Kontaktoni per me shume informacion: +355696023888

Rugova, Kosove, Shitet Toke

Rugove, Kosove toke per shitje me siperfaqe 33.000 m2 – 90.000 m2

Per cdokend qe Po kerkon te ndertoje nje Resort perfect ne maje te rugoves, ne mes ajrit te paster, pamjes piktoreske, privatesise dhe qetesise ju prezantojme Eksluzivisht Token per shitje prej 33.000 m2 me hapesire zgjerimi deri ne 90.000 m2.
Kjo eshte e vetmja prone per shitje ne mes te maleve te Rugoves, buze interkoneksionit te rruges se re me plan zhvillimor te ri qe lidh aksin kryesor mes Pejes dhe Rugoves. Prona ndodhet saktesisht ne Shtupeq te vogel dhe te madh dhe sic e shikojme edhe nga video nga nje pozion 360 grade te shikueshem te Malit te zi Maqedonise dhe Shqiperise

 

Kontaktoni per me shume informacion: +355696023888

Budva, Apartament per Shitje, 78 m2

Ne Qender te Budva Apartament per shitje.

Nëse jeni duke kërkuar për një mundësi fantastike investimi, atëherë apartamentet për shitje në Mal të Zi duhet patjetër të jenë në radarin tuaj. Ky vend i bukur ballkanik po shfaqet me shpejtësi si një pikë e nxehtë për investitorët ndërkombëtarë të pasurive të paluajtshme, falë mjedisit të favorshëm të biznesit, ekonomisë së qëndrueshme dhe peizazheve natyrore mahnitëse. Pavarësisht nëse kërkoni të blini një shtëpi pushimi, të investoni në prona me qira ose thjesht të diversifikoni portofolin tuaj, nuk ka pasur kurrë një kohë më të mirë për të marrë në konsideratë blerjen e apartamenteve në Mal të Zi.

Ky apartament 78 m2 për shitje në Budva,  ofron një mundësi fantastike për të zotëruar një pronë në një nga destinacionet më të bukura në Mesdhe. Nëse jeni duke kërkuar për një shtëpi pushimi ose një investim afatgjatë, ky apartament ofron përzierjen perfekte të rehatisë, komoditetit dhe stilit. Ndërtesa ndodhet në një zonë të qetë banimi, shume prane qendres se qytetit me kembe dhe plazhet mahnitëse për të cilat është e famshme Budva.

Çmimi i Apartamentit është 2500 euro/m2

Kontaktoni per me shume informacion: +355696023888

Budva, Apartament per Shitje, 70 m2

Ne Qender te Budva Apartamente per shitje.

Nëse jeni duke kërkuar për një mundësi fantastike investimi, atëherë apartamentet për shitje në Mal të Zi duhet patjetër të jenë në radarin tuaj. Ky vend i bukur ballkanik po shfaqet me shpejtësi si një pikë e nxehtë për investitorët ndërkombëtarë të pasurive të paluajtshme, falë mjedisit të favorshëm të biznesit, ekonomisë së qëndrueshme dhe peizazheve natyrore mahnitëse. Pavarësisht nëse kërkoni të blini një shtëpi pushimi, të investoni në prona me qira ose thjesht të diversifikoni portofolin tuaj, nuk ka pasur kurrë një kohë më të mirë për të marrë në konsideratë blerjen e apartamenteve në Mal të Zi.

Ky apartament 70 m2 për shitje në Budva,  ofron një mundësi fantastike për të zotëruar një pronë në një nga destinacionet më të bukura në Mesdhe. Nëse jeni duke kërkuar për një shtëpi pushimi ose një investim afatgjatë, ky apartament ofron përzierjen perfekte të rehatisë, komoditetit dhe stilit. Ndërtesa ndodhet në një zonë të qetë banimi, shume prane qendres se qytetit me kembe dhe plazhet mahnitëse për të cilat është e famshme Budva. Me vendndodhjen e tij kryesore, ky apartament ofron përzierjen perfekte të rehatisë, komoditetit dhe stilit.

Çmimi i Apartamentit është 2500 euro/m2

Kontaktoni per me shume informacion: +355696023888

Budva, Apartment per Shitje 1+1

Ne Qender te Budva, Apartament 1+1 per shitje.

Nëse jeni duke kërkuar për një mundësi fantastike investimi, atëherë apartamentet për shitje në Mal të Zi duhet patjetër të jenë në radarin tuaj. Ky vend i bukur ballkanik po shfaqet me shpejtësi si një pikë e nxehtë për investitorët ndërkombëtarë të pasurive të paluajtshme, falë mjedisit të favorshëm të biznesit, ekonomisë së qëndrueshme dhe peizazheve natyrore mahnitëse. Pavarësisht nëse kërkoni të blini një shtëpi pushimi, të investoni në prona me qira ose thjesht të diversifikoni portofolin tuaj, nuk ka pasur kurrë një kohë më të mirë për të marrë në konsideratë blerjen e apartamenteve në Mal të Zi.

Ky apartament 1+1 për shitje në Budva, Mali i Zi ofron një mundësi fantastike për të zotëruar një pronë moderne në një nga destinacionet më të bukura në Mesdhe. Nëse jeni duke kërkuar për një shtëpi pushimi ose një investim afatgjatë, ky apartament ofron përzierjen perfekte të rehatisë, komoditetit dhe stilit. Ndërtesa ndodhet në një zonë të qetë banimi, ne qender te Budva dhe shume prane plazheve mahnitëse për të cilat është e famshme Budva.

Çmimi i Apartamenteve është 3000 euro/m2

Kontaktoni per me shume informacion: +355696023888

Budva, Apartamente per Shitje

Becici, Budva, apartamente ne shitje 1+1, 2+1, 3+1.

Nëse jeni duke kërkuar për një mundësi fantastike investimi, atëherë apartamentet për shitje në Mal të Zi duhet patjetër të jenë në radarin tuaj. Ky vend i bukur ballkanik po shfaqet me shpejtësi si një pikë e nxehtë për investitorët ndërkombëtarë të pasurive të paluajtshme, falë mjedisit të favorshëm të biznesit, ekonomisë së qëndrueshme dhe peizazheve natyrore mahnitëse. Pavarësisht nëse kërkoni të blini një shtëpi pushimi, të investoni në prona me qira ose thjesht të diversifikoni portofolin tuaj, nuk ka pasur kurrë një kohë më të mirë për të marrë në konsideratë blerjen e apartamenteve në Mal të Zi.

Keto apartamente 1+1, 2+1, 3+1 për shitje në Budva, Mali i Zi ofron një mundësi fantastike për të zotëruar një pronë te tille në një nga destinacionet më të bukura në Mesdhe. Nëse jeni duke kërkuar për një shtëpi pushimi ose një investim afatgjatë, ky apartament ofron përzierjen perfekte të rehatisë, komoditetit dhe stilit. Ndërtesa ndodhet në një zonë të qetë banimi, shume prane plazheve mahnitëse për të cilat është e famshme Budva.

Çmimi i Apartamenteve është 3000 euro/m2

Kontaktoni per me shume informacion: +355696023888

Downtown One Tirana, Ambjent Zyre per Shitje

Shitet ambjent zyre Tek Downtown One Tirana 450 m2

Zyra ndodhet ne nje nga pallatet me te bukura si nga ana arkitekturore ashtu edhe organizative ne Tirane. Downtown one është i pari dhe i vetmi projekt ndërtimi në Shqipëri që prezanton një nivel të ri inovacioni, arkitekturë moderne dhe qëndrueshmëri maksimale. Kjo zyrë krenohet me një hapësirë mbresëlënëse prej 450 metrash katrorë. Zyra është bosh, që ofron mundësi të pafundme për personalizim për t’iu përshtatur nevojave specifike të çdo biznesi.

Duke qenë se zyra nuk është ende e pajisur, ajo i ofron pronarit të ri fleksibilitetin për të projektuar dhe arreduar hapësirën sipas specifikave të tyre të sakta. Ky është një avantazh i rëndësishëm për bizneset që kërkojnë një hapësirë pune unike që nuk mund të plotësohet nga një zyrë e projektuar paraprakisht.

Hapësira është e mbushur me dritë natyrale  nga dritaret e mëdha, duke ofruar një atmosferë të ndritshme dhe tërheqëse. Paraqitja e hapur është e përkryer për krijimin e një hapësire pune që promovon bashkëpunimin dhe produktivitetin.

Ndërtesa ofron pajisje moderne, duke përfshirë sigurinë 24-orëshe dhe parkim të bollshëm si për punonjësit ashtu edhe për vizitorët. Vendndodhja e saj qendrore ofron qasje të lehtë në transportin publik dhe lehtësitë e afërta si restorante dhe dyqane. Madhësia dhe vendndodhja e kësaj zyre e bëjnë atë një investim të shkëlqyer për çdo biznes që kërkon të krijojë një prani të fortë në zonë.

E pershtatshme per klinika dentare, klinika estetike, zyra arkitekture, zyra programimi etj.

Cmimi Sigurisht eshte Okazion per shume pak kohe!

Kontaktoni per me shume informacion: +355696023888

Hilton Garden In, Apartament 3+1 per Qira

Blv. Gjergj Fishta tek Hilton Garden In, Apartament 3+1 per Qira, i mobiluar!

Apartamenti 3+1 është një zgjidhje e shkëlqyer për të gjithë ata që kërkojnë një ambient të rehatshëm dhe modern shume prane qendres se Tiranes dhe Bllokut. Me një lokalizim të përsosur, , ky apartament ofron një ambjent te dizajnuar për të plotësuar të gjitha kushtet.
Hapesira e brendshme prej 110 m2 organizohet si me poshte: sallon I madh sebashku me kuzhine, dhome matrimoniale, 2 dhoma per femije dhe 2 tualete duke u bërë një zgjidhje e përsosur për një familje që kërkojnë një ambient të përshtatshëm për të qëndruar për një periudhë te gjate. Apartamenti eshte i mobiluar dhe jepet me qira: 1000 euro/ muaj. Fasilitetet dhe qetesia e zones e bejne pronen nder me te kerkuarat. Apartamenti jepet me qira kryesisht per te huaj.

Kontaktoni per me shume informacion: +355696023888

#exclusiveproperties

Blv. Gjergj Fishta tek Hilton Garden In, Ambjent per zyra per Qira

Blv. Gjergj Fishta tek Hilton Garden Inn, Jepet me Qira Ambjent per zyra me nje siperfaqe 100 m2 totalisht i mobiluar.
Zyra prej 100 m2 eshte e ndare ne ambjente te vecanta + tualetin. Kjo prone mund te pershtatet sipas biznesit, me nje pozicionim shume te mire buze rruges. Siperfaqja eshte perfekte per cdo biznes qe kerkon ambjente te ndara, vizibilitet dhe fasilitete.
Prona ndodhet ne nje zone kyce te Tiranes dhe eshte totalisht e mobiluar.
Kontaktoni per me shume informacion: +355696023888

Autostrada Tirane-Durres, Godine Showroom Per Qira

Nese po kerkoni showrooom te perkryer per biznesin tuaj ne autostraden Tirane – Durres, ky eshte ambjenti i duhur.
Ajo ka nje siperfaqe prej 2000m2 e ndare ne dy Kate nga 1000 m2 openspace, me fasade xhami ballore dhe e poziconuar buze autostrades. Pozicionimi i saj eshte ajo qe e ben unike persa i perket ekspozimit te marketingut dhe fasades.

 

Kontaktoni Ardin per me shume informacion: +355696023888

× How can I help you?