×

Bllok, Jepet me Qira Ambjent Komercial

Ambjenti Komercial eshte e pozicionuar ne nje vendodhje kyce ne zonen e Bllokut.

Me kete lokacion ne zemer te bllokut eshte shume e veshtire te gjesh prona per qira si kjo ne fjale. Siperfaqja totale e prones eshte 47 m2, open space dhe ndodhet ne katin 0. Ambjenti ka nje fasade te madhe dhe eshte perfekte per reklamim, mund te pershtatet per cdo lloj biznesi dhe ka hyrje nga rruga kryesore.

Kontakto per me shume informacion: +355696023888

Bllok, Jepet me Qira Ambjent Komercial!

Ambjenti ndodhet ne rrugen me kryesore te Bllokut: Rruga Abdyl Frasheri.

Me nje siperfaqe prej 900 m2 e organizuar ne Open Space, ku 750 m2 jane sip e brendshme dhe 150 m2 jane sip verande, me nje vizibilitet maksimal, ambjenti pershtatet per cdo lloj biznesi (call center, zyra marketing, zyra avokatie, agjensi turistike, klinike dentare).

Ambjenti ndodhet buze rruges kryesore dhe ka hyrje dhe dalje te vecanta nga kati 0. Cfare e ben unike kete prone eshte fasada e xhamit me nje harkore 180° – 250°.

Per shume vite kjo prone ka qene gjthmone me e kerkuara per biznese te ndryshme.

Cmimi eshte 10000 euro/ muaj Bruto (perfshire taksat)

Kontaktoni tani  per me shume informacion: +355696023888

R. Hoxha Tasim, Jepet me Qira Ambjent Komercial

Ambjenti Komercial ndodhet ne rrugen Hoxha Tasim, ne katin o, buze rruges kryesore me fasade te madhe dhe i pershtatshem per cdo lloj biznesi.

Siperfaqe totale e ambjentit eshte 98 m2 open space.

Ambjenti ka nje hyrje nga rruga kryesore.

 

Kontakto per me shume informacion: +355696023888

Kullat Binjake, Zyre per Qira

Ambjenti ndodhet ne Blv. Deshmoret e Kombit, ne njeren prej ndertesave te Kullave Binjake me nje siperfaqe totale prej 118 m2.

Organizohet ne: 3 ambjente te ndara, 2 tualete dhe ballkon.
Ambjenti pershtatet shume mire per cdo lloj zyre dhe ofron te gjitha fasilitetet e nje zyre si nga vendodhja ashtu edhe nga organizimi. Ne cmimin e Qirase jane te perfshira edhe taksat.

 

Kontaktoni tani per me shume informacion: +355696023888

Stadiumi Dinamo, Jepet me Qira Ambjent Komercial

Ambjenti Komercial ndodhet prane Stadiumit Dinamo, ne katin e 1 siper dyqaneve, te nje pallati te ri me nje fasade vizibel dhe pamje nga stadiumi, i pershtatshem per cdo lloj biznesi.

Siperfaqe totale e ambjentit eshte 200 m2 e cila organizohet ne 192 m2 siperfaqe e brendshme dhe 7 m2 siperfaqe e perbashket. E gjithe siperfaqja eshte open space.

Ambjenti ka nje hyrje te vecante nga hyrja e pergjithshme. Mund te pershtatet shume mire per zyra avokatie, arkitekture, zyra finance etj.

 

Kontakto per me shume informacion: +355696023888

Bllok, Apartament 4+1 per Qira

Apartamenti per qira ndodhet ne zonen e Bllokut.

Ka nje siperfaqe totale prej 262 m2 dhe eshte e organizuar: 1 sallon te madh, kuzhine te vecuar, 4 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon. Hyrja e apartamentit te con direkt ne nje sallon te madh ku ne ane te saj ndodhet tavolina e ngrenies.

Apartamenti eshte gjysem i mobiluar. Karakteristika te tjera te tij mund te permendim dysheme me parket druri, ngrohje dhe ftohje qendrore. Ne cmimin e apartamentit perfshihen edhe taksat.

Kontakto Ardi per me shume infomacion: +355696023888

Bllok, Zyre Per Qira

Zyra per qira ndodhet ne zonen e bllokut, ne katin e 11 te nje pallati te mireadministruar.

Me nje siperfaqe prej 69 m2 dhe me nje organizim open space, zyra ka nje pamje te mrekullueshme nga zona e bllokut.

Pershtatet mjaft mire per cdo lloj biznesi te vogel.

 

Kontaktoni per me shume informacion: +355696023888

× How can I help you?